V Piešťanoch vládne spokojnosť

  • Šport / Futbal
  • 5. augusta 2009, 16:21
  • Autor:Juraj Valo

Futbalisti PFK s ročným predstihom postúpili do tretej ligy, preto vládne v klube spokojnosť. Od jesene sa diváci môžu tešiť na atraktívnejšiu a hlavne náročnejšiu súťaž.

V klube majú napriek tomu vysoké ambície, ktoré nám priblížil manažér a hrajúci tréner Andrej Filip: „Do súťaže ideme s cieľom bojovať o najvyššie priečky a tabuľky. Určite sa chceme pobiť o postup. Napriek tomu staviame hlavne na vlastných hráčoch.
Chceme hrať pre diváka príťažlivý futbal a pritiahnuť do hľadiska čo najviac divákov." Pred sezónou došlo v kádri k viacerým zmenám. Odišli Horúcka, Ekhardt, Beitl a Hajdín, ktorým sa skončilo hosťovanie. Naopak, mužstvo posilní hrajúci tréner A. Filip, ktorý prestúpil z FC Neded a na prestup Piešťanci získali taktiež Vyskoča z B. Bystrice, ktorý doteraz v PFK iba hosťoval. Ďalej pribudli Verchola (OTJ Moravany), navrátilci Peter Šiška, J. Greguš, po zranení zasa J. Valo a z dorastu Doktor a Zelenay. V riešení je ešte príchod I. Belicu na hosťovanie. V príprave hráči PFK zdolali J. Bohunice 2:0, Častkovce 4:1, Kitsse 5:1, Vrbové 4:0 a na turnaji v Trebaticiach domáce mužstvo 3:1. Vo finále remizovali s Vrbovým 1:1.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 8. júna. Tento deň je Dňom najlepších priateľov a Medzinárodným dňom oceánov. Meniny má Medard.
  • 07.06.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 8. júna 2023
Meniny má Medard, zajtra Stanislava