Na Hlbokej horelo auto

  • Spravodajstvo
  • 31. júla 2009, 08:17
  • Autor:HaZZ Piešťany

Piešťanskí hasiči museli v stredu 29. 7. riešiť ohlásený požiar osobného motorového vozidla, ktoré sa nachádzalo na Hlbokej ulici. Po preskúmaní miesta, bolo zistené, že ide o Toyotu Corolu s piešťanským evidenčným číslom.

Hasiči, aby sa dostali k ložisku požiaru, museli na prestrihnúť uzatvárací mechanizmus kapoty auta. Vodič (majiteľ) motorového vozidla, ktorý sa už pred príchodom hasičov snažil likvidovať požiar, nebol zranený. Požiar pravdepodobne spôsobil skrat v elektroinštalácii vozidla a celková škoda na vozidle bola vyčíslená na 5 311,– eur.
Tragické následky havárie v Trnave
Trnavskí hasiči zasahovali aj pri dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel. Ráno o piatej hodine, vo štvrtok 30. 7. sa zrazili dve motorové vozidlá s trnavským evidenčným číslom. V dôsledku dopravnej nehody došlo k usmrteniu jednej osoby a päť bolo zranených. Hasiči poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc. Havarované automobily následne zabezpečili proti požiaru a úniku prevádzkových kvapalín. Zranené osoby previezla zdravotná záchranná služba na ďalšie ošetrenie.

0 Shares

Najnovšie správy

streda, 7. decembra 2022
Meniny má Ambróz, zajtra Marína