Futbalisti PFK Piešťany sú v tretej lige!

  • Šport / Futbal
  • 17. júla 2009, 09:55
  • Autor:šg

Hoci futbalisti PFK Piešťany skončili v súťažnom ročníku 2008 – 2009 v štvrtej lige až na treťom mieste, od budúcej sezóny si zahrajú v tretej lige. Víťaz štvrtej ligy, FK Senica, sa totiž vďaka nástupníctvu po Interi Bratislava stal účastníkom najvyššej slovenskej súťaže, Corgoň ligy.

Namiesto Senice  postúpili do tretej ligy druhé Bánovce nad Bebravou.  No a keďže v tomto týždni sa Dolné Vestenice prehlásili z tretej ligy do štvrtej, uvoľnilo sa  aj ďalšie miesto. Preto sa v stredu nehrala ani baráž o tretiu ligu medzi Piešťanmi a Sereďou. Po rozhodnutí ŠTK postúpili obe mužstvá do vyššej súťaže priamo. V úvodnom kole nového ročníka privítajú Piešťanci v sobotu 1. augusta doma Topoľníky.
Po postupe Piešťan sa však uvoľnilo ďalšie miesto aj v štvrtej lige, skupina Severozápad. O tom, kto ho obsadí, sa rozhodne už v túto  nedeľu o 17.00 h v Trenčianskych Stankovciach, kde sa v baráži stretnú druhé mužstvá zo západnej a severnej skupiny piatej ligy, OŠK Veľké Kostoľany a Kamenec pod Vtáčnikom.

0 Shares

Najnovšie správy

Mestá na Slovensku, vrátane mesta Piešťany, prijali mnoho okamžitých a veľmi dôležitých opatrení. Ďalšie opatrenia môžu nasledovať z dôvodu očakávaného…
  • 06.04.2020, 01:03
  • Piešťany / Spravodajstvo
pondelok, 6. apríla 2020
Meniny má Irena, zajtra Zoltán