Tri prvenstvá pre atlétov Družby

• 30. júna 2009, 10:02
  • Autor:Dušan Zelenay

Tak trochu v tieni iných športov ostávajú atléti Družby Piešťany. Aj oni však dosiahli napriek amatérskym podmienkam niekoľko pekných výsledkov – či už na majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu žiakov a dorastu v Trnave alebo na mítingu GPS Junior v Nitre.

V Trnave vyhrala Galbičková v kategórii žiačok beh na 1500 metrov, v žiakoch skončil Pospíšil z TJ Družba tretí a Macháč štvrtý. V kategórii dorastencov dobehol Beňačka na 100 m štvrtý a na 200 m obsadil bronzovú priečku.
Beitlová vyhrala beh na 1500 m a na dvojnásobnej trati bol medzi chlapcami Gajdošech tretí. Na atletickom mítingu GPS v Nitre vyhrala Naňová beh na 1500 m pred Prečuchovou (Banská Bystrica) a Havlíkovou (Slávia UK Bratislava).