Piešťanci dnes až päťkrát na dvorcoch!

  • Šport / Tenis
  • 30. júna 2009, 10:23
  • Autor:šg

Wimbledonský tenisový grandslamový turnaj sa blíži k svojmu záveru. Kým v seniorskej kategórii už slovenský tenis na londýnskej tráve nemá v hre ani jediného zástupcu, v juniorskej máme zatiaľ početné zastúpenie, hlavne vo štvorhrách.

Tenisový klub TK Kúpele má v juniorskej kategórii trojnásobné zastúpenie. Kým v dvojhre už Chantal Škamlová včera vypadla, vo štvorhre sa dnes spolu s Maďarkou Bulgakovovou predstaví v zápase s austrálsko-americkým párom Hollandová, McHaleová.
Zvyšná piešťanská dvojica bude mať dnes náročný program. Na dvorci číslo 19. nastúpi   v druhom kole dvojhry Vivien Juhászová   proti Maďarke Babosovej a po nej sa na tom istom dvorci stretne Filip Horanský s Američanom Sandgrenom.
V posledných  zápasoch dňa si obaja naši zástupcovia zahrajú aj vo štvorhre.  Filip Horanský nastúpi spolu s krajanom Jozefom Kovalíkom proti domácej bratskej dvojici David a Mathew Thomsonovci a Vivien Juhászová bude spolu s ďalšou Slovenkou Janou Čepelovou bojovať o postup do ďalšieho kola  s kanadsko-mexickým párom Bouchardová, Granillová.

0 Shares

Najnovšie správy

sobota, 10. júna 2023
Meniny má Margaréta, zajtra Dobroslava