Limp Bizkit ukázali, že sú profesionáli

  • Spravodajstvo
  • 27. júna 2009, 09:08
  • Autor:ad

Aktualizované
Organizátorom Topfestu, ktorý v piatok popoludní vypukol na Zelenej Vode pri Novom Meste nad Váhom sa podarilo niekoľko dobrých ťahov. Prakticky odštartovali sezónu festivalov pod holým nebom a akciu presunuli z rekreačného areálu na protiľahlé – oveľa väčšie pole. Návštevníkov však pritiahlo najmä vystúpenie americkej numetalovej kapely Limp Bizkit.

Piatkové počasie akcii prialo a po vystúpeniach Polemicu, Tublatanky, Konfliktu a šou španielskej SKA – P, sa pozornosť niekoľko tisícok mladých ľudí okolo desiatej večer plne sústredila na hlavné podium, kde už viselo plátno s karikatúrami hudobníkov z Limp Bizkit.
Príprava aparatúry technikom netrvala dlho a koncert hlavných hviezd sa po krátkom meškaní mohol rozbehnúť. 


Fred Durst – nenápadný chlapík so šiltovkou na hlave a uhrančivými očami nesklamal. Svojim fanúšikom ponúkol viac ako hodinový mix nových aj starších skladieb.


Chalani vystúpenie na našom malom „piesočku“ odohrali s nefalšovaným metalovým nasadením a ukázali tak, že sú naozajstní profesionáli. A obligátne „You are wonderfull people in Slovakia…!“ znelo z Fredových úst celkom hodnoverne…Viac z podujatia si môžete pozrieť vo fotogalérii, ktorú budeme priebežne aktualizovať a tiež v tlačenom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 1. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom detí a Dňom za správne rozhodnutie. Vo Vrbovom sa v…
  • 31.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Služby mesta Piešťany (SMP) od 29. mája opravujú vozovky miestnych komunikácií. Opravy budú prebiehať vždy striedavo na oboch stranách vozovky,…
  • 31.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 2. júna 2023
Meniny má Oxana, Xénia, zajtra Karolína