Blog Petra Remiša: Madonna v I. pilieri!

  • Blogy / Blogy
  • 17. júna 2009, 09:04
  • Autor:Peter Remiš

Výkon maďarského pilota Zoltána Veresa na Národných leteckých dňoch síce každému vyrážal dych, ale nebol skutočným vyvrcholením podujatia. Tým bol až nečakaný príchod svetovej speváckej jednotky.

Pri stánku s cigánskou pečienkou sme totiž zastihli samotnú kráľovnú popu. Madonna práve vyhadzovala do odpadkov bravčové karé. „Od rozvodu už zdochliny nekonzumujem,“ prezradila sympatická hviezda, ktorej sa zbierali slinky na suchú žemľu s cibuľou.
„Material Girl“ bez okolkov priznala aj dôvody, ktoré ju priviedli na Slovensko: „Rada by som si adoptovala ďalšie dieťa. Najradšej chlapčeka tmavšej pleti. Podľa kabalistických výpočtov a štatistiky by to u vás nemal byť problém.“
Speváčka po päťdesiatke vraj denne myslí na to, ako sa zabezpečiť na dôchodok. Vystačí jej skromná penzia na ovsené vločky pre deti a mladého priateľa Jesusa Luza? Dostane od DSS-ky peniaze, ktoré do nej v naivite vložila?
V pondelok sa hudobná diva na Bôriku stretla aj s ministerskou Tomanovou. Podpísali spolu komuniké, v ktorom vyzývajú Slovákov, aby vystúpili z II. piliera. Aj Madonna už vystúpila z DSS-sky a pred kamerami zapózovala s čerstvou prihláškou do Sociálnej poisťovne.
Popoludní popstar zavítala aj do redakcie Piešťanského týždňa. Potriasla ruky redaktorom a podala si riadkový inzerát. Hľadá v ňom priestory na nechtové štúdio.
Otvorí ho však až na dôchodku. Keď Sociálna poisťovňa celkom skrachuje.

0 Shares

Najnovšie správy

streda, 7. decembra 2022
Meniny má Ambróz, zajtra Marína