Blog Petra Remiša: Úchylio na samozbere

  • Blogy / Blogy
  • 1. júna 2009, 16:15
  • Autor:Peter Remiš

Samozber jahôd na našom družstve prilákal davy aj v poslednú májovú sobotu. Novinkou bol povinný spev zberačov. Majitelia plantáže zaviedli toto opatrenie v rámci preventívnej akcie „Spievaj a nežer!“.

„Vlani sem zvykli chodiť vypočítavci z Ostravy. Napchali sa do prasknutia a zaplatili iba za košíček,“ prezradil nám jeden stály zákazník. Teraz na zberačov dohliada dozorca. Ak niekto stíchne, tresne mu po hlave palicou. 

Najväčšiu pozornosť počas víkendu pútala babička, ktorá spievala španielsku verziu hitu Strawberry Fields Forever (La fresa sortea para siempre). Jej spev vyrážal všetkým dych a dozorca sa mal čo oháňať. Niektorým vytĺkol aj mozog z hlavy, takže zostali ležať medzi riadkami. Opálenú babičku sme požiadali o rozhovor pre Piešťanský týždeň.

V dozorcovej unimobunke si starenka zložila šatku a potvrdila naše podozrenie: Bol to maskovaný Úchylio Iglesias! „V živote som mal pättisíc žien,“ priznal sa spevák. „Zrazu mi začala zlyhávať potencia. Vtedy som sa dopočul o vašich jahodách. Sú jedničkou medzi afrodiziakami. Neváhal som ani sekundu.“

Slávny donchuan daroval pre našich čitateľov vstupenku do Las Vegas a vrátil sa dokončiť svoj riadok. Na revanš sme ho spolu s bodyguardami hodili na letisko. Občas sme jeho výdrž  museli obdivovať. Igelitky s jahodami totiž držal celou cestou vystrčené z okna.

Inak by mu ich tie nadržané gorily požrali.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 13. júna. V roku 1934 sa vo Veľkých Kostoľanoch narodil spisovateľ Jozef Pavlovič. Meniny má Anton.
  • 13.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 14. júna. Tento deň je Svetovým dňom darcov krvi. V roku 1934 sa v Piešťanoch narodil športový…
  • 14.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 14. júna 2024
Meniny má Anton, zajtra Vasil