Drogy našli v aute

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 29. mája 2009, 09:57
  • Autor:KRPZ

Dvadsaťštyriročný muž z Pova-žian bol v pondelok 18. mája obvinený vyšetrovateľom z drogovej trestnej činnosti. Koncom roka 2008 policajti pri prehliadke počas dopravnej kontroly našli v jeho aute podozrivú látku. Biely prášok v igelitovom vrecku zaistili a zaslali ho na skúmanie. Vykonaná expertíza potvrdila, že ide o 15 jednorazových dávok metamfetamínu. Za drogy teraz môže obvinený muž dostať štyri až desať rokov.

Pytliačil na kanáli


Trestného činu pytliactva sa v utorok 19. mája večer dopustil 36-ročný muž z Drahoviec. Pri madunickom kanáli ho kontrolovala rybárska stráž z miestnej organizácie SRZ. Našli u neho osem rýb. Aj keď bol kontrolovaný členom ich organizácie, pretože porušil zákaz lovu v tomto období, privolali strážcovia policajnú hliadku. Škodu na ulovených rybách vyčíslili do výšky 30 €. Za pytliactvo mu hrozí väzenie až na dva roky.

Šípkovčan vytiahol kosu na Piešťanca


Polícia v stredu obvinila z prečinu nebezpečného vyhrážania 57-ročného muža zo Šípkového. Ten sa koncom marca v obci Šípkové vyhrážal s kuchynským nožom v ruke zabitím 35-ročnému mužovi z Piešťan. Svoje vyhrážky nesplnil a po chvíli odišiel. O krátky čas sa však opäť vrátil, v ruke mal kosu a pokračoval v slovných útokoch. K fyzickému napadnutiu nakoniec nedošlo a nikto zo zúčastnených neutrpel žiadne zranenia. Páchateľovi za jeho konanie hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až na tri roky.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 25. februára. Meniny má Frederik, Frederika.
  • 25.02.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 26. februára 2024
Meniny má Viktor, zajtra Alexander