Blog Kamila Fana: Stávkovanie

  • Blogy / Blogy
  • 19. mája 2009, 12:11
  • Autor:Kamil Fano

Moja stávkarská minulosť je temná ako voda v Dubovej. Začalo to pred pár rokmi, keď sa konali majstrovstvá sveta vo futbale. Celkom sa mi darilo, po prvých výhrách som vzlietol a pripadal sám sebe, ako malý génius.

Potom som vsádzal na všetko, vrátane Japonskej futbalovej ligy, kde som mal dvoch favoritov a to Urava Reds a Kawasaki Fronts. Prvý z menovaných ma celkom obšťastňoval a druhý ma pripravil o všetko, čo som vyhral na prvom.
Nasledovalo ďalšie z mojich šialenstiev, pri ktorom chce človek vyhrať poriadne peniaze a logicky som začal vsádzať vyššie stávky a tvoriť systém netušiac, že žiadny systém na výhru neexistuje. Bolo to obdobie dychtenia po peniazoch a infarktových záchvatov pri sledovaní zápasov v televízii a výsledkov na teletexte „, išlo totiž o život“.
Vytriezvenie bolo dosť drsné a definitívne som dopadol až na basketbalových remízach, na ktoré boli najvyššie kurzy od 10 až po 15 a play off v NBA ROKU 2007 ma pripravila o všetky úspory.
Dobojované, zmieril som sa s tým, že som úplný blbec a nechal stávkovanie távkovaním. Nie na dlho, pochopil som, že to čo som prehral boli len peniaze a že som si za ne užil dosť dobrú zábavua že nič neľutujem…( Non, je ne regrette rien…)
Po tohtoročných MS v hokeji mi zase napadal systém, a to vsádzať vždy proti Slovensku, či je to hokej, futbal, alebo hádzaná, alebo gorodky a úspech musí byť zaručený, chce to len popasovať sa s národnou hrdosťou….
 PS: zdravím maticu slovenskú.

0 Shares

Najnovšie správy

Po dvoch rokoch opäť obkolesilo Kaplnku Božského Srdca Ježišovho pri Kolonádovom moste v Piešťanoch lešenie. Pokračovala tým renovácia historickej budovy,…
  • 13.07.2020, 12:09
  • Piešťany / Spravodajstvo
Polícia si posvietila počas víkendu na vodičov, ktorí si sadli za volant pod vplyvom alkoholu.
  • 13.07.2020, 15:04
  • Krimi / Piešťanský týždeň
pondelok, 13. júla 2020
Meniny má Margita, zajtra Kamil