Blog Petra Remiša: Máte nás za debilov?

  • Nezaradené
  • 28. apríla 2009, 09:59
  • Autor:Peter Remiš

Vážený predseda Európskej komisie. Dovolte mi, aby som vám oznámev, čo si myslí každý človek v tejto republike: Robíte z nás úplných debilov. Tak cyklisti majú nosit prilby a ostatní nije? A de ostala bezpečnost pri práci?

Napríklad včerá. Okopávam zemáky a zattnem si motyku do hlavy. Keby nebolo prilby, nestačí mi leukoplast, ani páska na koberec. Naščastie, ja nosím ochranu hlavy aj ked idem cez  prechod, alebo kukám večerníček. Čo keby mi vlecev do obývačky kamión?

Alebo sedzím v helme na gauči, začne Let´s dance a čo nevidzím: Czoborová vyhadzuje nohy do luftu jak trafená mažoretka. Pýtam sa: A de má prilbu? To treba okamžite stopnút! Viete si ju predstavit s prebitým čelom? Čo potom? Kdo jej zatáhne dalšú plastiku?

Vážený eurokomisár! A to nespomínam korčulárov, čo sa zrážajú s holú hlavu. To si už každý robí čo sce?! Ved prilby by sa mali nosit šade: Na kolobežky, detské húpačky aj húsenkové dráhy. A kolotočári by mali dat každému povinne fúkat.

Zaráža ma aj prístup "neprispôsobivých" jedincov. Menovite Bihári a spol. Tak on sa vybere zbierat staré železo a karuje kona Fuksa bez prilby? NIJE a ešče ráz NIJE! Navrhujem, aby sa takýmto občanom helmy lepili sekundovým lepidlom.

Najlepšie už v pórodnici. Ináč tu porádek nebude.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 8. júna. Tento deň je Dňom najlepších priateľov a Medzinárodným dňom oceánov. Meniny má Medard.
  • 07.06.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 8. júna 2023
Meniny má Medard, zajtra Stanislava