Víťazný záver stolných tenistov

  • Nezaradené
  • 23. apríla 2009, 14:49
  • Autor:Š. Gregorička

V záverečnom 22. kole druhej stolnotenisovej ligy, skupina Trnava, zdolali hráči MTJ Mediprogress Piešťany-Moravany na domácich stoloch OŠK Padáň vysoko 15:3 a zabezpečili si účasť v druhej lige aj pre ďalšiu sezónu.

V drese Mediprogressu sa najviac darilo Petrovi Behulovi, ktorý vyhral všetky zápasy. V dvojhre zdolal Kardoša, Sahu a Navrátila 3:0 a Kmeťa 3:1. Spolu s Levčíkom boli úspešní aj vo štvorhre.
Levčík vyhral v dvojhre nad Kmeťom a Sahom 3:0 a nad Kardošom 3:1, Bardoň bodoval v dueloch s Navrátilom a Kardošom a Orihel nad Kmeťom a Sahom. Spolu s J. Bardoňom bodovali aj vo štvorhre.
Zvyšné dva body MTJ vybojoval Varga po výhrach nad Sahom a Kardošom. Zabodovalo aj „béčko" Mediprogressu, ktoré v zápase štvrtej ligy zdolalo doma Byt Centrum Senica „B" 13:5, no ani toto víťazstvo mu na záchranu v štvrtej lige nestačilo.
V zápase so Senicou naplno bodovali T. Varga a P. Orihel, tri body pridal V. Stolár a jeden M. Lulovič. Zvyšným dvom našim zástupcom v štvrtej lige sa nedarilo. Vrbovčania prehrali v Hlohovci s tamojšou rezervou 5:15 (Šácha 2,5, Zlatník a S. Beluský po 1, M. Beluský 0,5) a posledné mužstvo tabuľky, Inter Kočín-Lančár, prehralo v Bukovej 6:12. Po dva body Interu získali Lukačovič a Mráz, R. Hruška a Mihalkovič pridali po jednom.

0 Shares

Najnovšie správy

Jedinečnú príležitosť stretnúť v uliciach anjela ponúkajú počas čarovného predvianočného obdobia Piešťany. Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany podporila projekt,…
  • 30.11.2022, 09:54
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
Červený kamión rozžiarený tisíckami svetielok, vianoční škriatkovia a Santa Claus. Takáto paráda zavítala do centra Piešťan v sobotu 3. decembra.…
  • 30.11.2022, 09:37
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
streda, 30. novembra 2022
Meniny má Andrej, Ondrej, zajtra Edmund