Zakričali si na ihrisku

  • Nezaradené
  • 19. apríla 2009, 18:16
  • Autor:MsP

V piatok o 22.45 h telefonicky oznámil neznámy muž polícii, že na Javorovej ul. niekoľko mladíkov ničí detské ihrisko. Hliadka MsP na mieste spozorovala, ako z detského ihriska vychádzajú štyria mladíci, ktorí kričali. Za rušenie nočného pokoja dostali blokovú pokutu. Obhliadkou ihriska nebolo zistené žiadne jeho poškodenie.

Odovzdala nájdené


V stredu pred obedom zastavila pri gymnáziu hliadku mestskej polície F. S. z Piešťan, ktorá našla na chodníku bankovky v hodnote niekoľko desiatok eur. Policajti peniaze odovzdali na OÚ v Trnave.

Po poháriku zaspal


V stredu o 10.50 h zasahovala hliadka MsP na Vážskej ulici, kde pri predajni Kruhovka ležal na chodníku muž. Hliadka po príchode zistila, že ide o J. B. (1954) z Piešťan, ktorý povedal, že zaspal po požití alkoholických nápojov.

Dcéry sa im pripili


V piatok 10. apríla večer vykonala hliadka MsP kontrolu zameranú na podávanie alkoholických nápojov mladistvým a maloletým osobám. V jednej z prevádzok v centre mesta skontrolovala tri mladistvé dievčatá, u ktorých sa pri dychovej skúške potvrdilo požitie alkoholických nápojov. Dievčatá boli predvedené na MsP a následne boli vyrozumení rodičia, ktorí si dcéry prevzali.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
V sobotu 22. júna začalo horieť v hoteli Eden na treťom nadzemnom podlaží. Hasiči museli evakuovať tridsať osôb, z nich dve malé deti…
  • 22.06.2024, 09:59
  • Krimi / Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
pondelok, 24. júna 2024
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia