Cez Nitriansku ulicu sa do centra mesta nedostanete – aktualizácia

  • Nezaradené
  • 7. apríla 2009, 12:46
  • Autor:pet/ad

Nitrianska ulica je od križovatky s ulicami Nálepkova a Hviezdoslavova smerom do centra uzatvorená. Začala sa totiž rekonštrukcia kruhového objazdu na križovatke Nitrianskej ulice s Teplickou.

Na križovatke ulíc Nálepkova a Hviezdoslavova usmerňujú dopravu príslušníci mestskej polície. Pokračovanie po Nitrianskej je totiž dovolené len pre zásobovacie vozidlá a MHD.Rovnako je odstavená časť Teplickej ulice od niekdajšieho Vojenského kúpeľného ústavu smerom k Nitrianskej ulici.
Obmedzenie dopravy potrvá podľa referátu úzmenej správy asi štyri mesiace. Počas otvorenia letnej kúpeľnej sezóny však budú práce prerušené a začatá etapa rekonštrukcie dokončená.
Ako prvé začal investor výstavby Auparku s obnovovu vozovky a výstavbou kruhového objazdu na križovatke ulíc Teplická a Nitrianska.

 


Jeden z okoloidúcich nás upozornil, že značka zákazu vjazdu do Teplickej ulice aj s obchádzkovou šípkou smerom na Kollárovu nie je správne uložená. „Keď je zákaz len pred jedným jazdným pruhom a ten druhý je voľný, tak môžu jazdiť autá z oboch strán,“ povedal. Dodal, že to vie preto, lebo si nedávno robil vodičský na autobus.
Ulica je však neprejazdná, lebo Poštová je jednosmerkou, na kruhovom objazde sa nedá otočiť a Nitrianska ulica je uzatvorená z oboch strán. Ako si poradil vodič z našej fotografie nevieme…V  Piešťanskom týždni číslo 15 píšeme aj o tom, že pôvodné stromoradie na Teplickej padne za obeť doprave, lebo dendrológovia pri inventarizácii zistili, že stromy sú choré a narušené.  Prednosť tak dostanú mladé a zdravé jedince. Prvé staré stromy spílili robotníci už v stredu.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 29. mája. Tento deň je Medzinárodným dňom príslušníkov mierových misií OSN a Európskym dňom susedov. Meniny má…
  • 28.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 28. mája. Tento deň je Dňom Amnesty International, Medzinárodným dňom akcií pre zdravie žien. Meniny má Viliam.
  • 27.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 29. mája 2023
Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand