Blog Kamila Fana: Milionár

  • Nezaradené
  • 2. apríla 2009, 08:28
  • Autor:Kamil Fano

Určite každému „na sieti“chodia z času na čas otravné maily. Otravný mail obsahuje ponuku nejakého tovaru o ktorý vôbec nestojíte a nepotrebujete ho. Najčastejšie sa jedná o drahú kozmetiku, alebo akciové letenky až po časopis s dámskym spodným prádlom.

Akciové letenky nemusia byť na zahodenie, lenže ak chce človek cestovať musí byť bohatý, alebo na to aspoň mať, čo je v podstate skoro to isté. Nejde len o letenie niekam, ale aj o ostatné veci s tým spojené, ako napr. ubytovanie, ktoré je všade na svete dosť drahé na to, aby to nebola pre bežného občana rana do srdca (peňaženky).
Úprimne ma neláka letieť z Bratislavy do Košíc len preto, aby som vôbec niekam letel, aj keď len za 14 euro. V poslednej dobe ma „bombardujú“ mailové ponuky na viagru. Tieto ma v podstate urážajú, pretože ešte nemám ani šestdesiat a už mi berú ilúzie…
Alebo ponuka na koncert Depeche Mode za 42 euro na státie, no sú normálni????
Iná forma mailu mi prišla pred časom. V tomto maily ma pozdravuje samotný direktor FBI a osvetľuje mi, že moje konto v UKbank bolo bankovými úradníkmi vytunelované a peniaze skončili niekde v Nigérii, kde ich FBI vyčuchali. Moje konto bolo opätovne obnovené a mám sa s nimi ihneď spojiť.
To je čo? Samozrejme, že je to blbosť a ani netuším, čo tým sledujú ľudia, ktorí tieto veci vymýšľajú, alebo že by to bola pravda a bude zo mňa milionár????

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 3. júna. Vo Vrbovom sa v tento deň v roku 1926 narodil dôstojník Anton Muržic. Meniny má…
  • 02.06.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 4. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom nevinných detských obetí agresie. Meniny má Lenka.
  • 03.06.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 4. júna 2023
Meniny má Lenka, zajtra Laura