Blog Kamila Fana: Milionár

  • Nezaradené
  • 2. apríla 2009, 08:28
  • Autor:Kamil Fano

Určite každému „na sieti“chodia z času na čas otravné maily. Otravný mail obsahuje ponuku nejakého tovaru o ktorý vôbec nestojíte a nepotrebujete ho. Najčastejšie sa jedná o drahú kozmetiku, alebo akciové letenky až po časopis s dámskym spodným prádlom.

Akciové letenky nemusia byť na zahodenie, lenže ak chce človek cestovať musí byť bohatý, alebo na to aspoň mať, čo je v podstate skoro to isté. Nejde len o letenie niekam, ale aj o ostatné veci s tým spojené, ako napr. ubytovanie, ktoré je všade na svete dosť drahé na to, aby to nebola pre bežného občana rana do srdca (peňaženky).
Úprimne ma neláka letieť z Bratislavy do Košíc len preto, aby som vôbec niekam letel, aj keď len za 14 euro. V poslednej dobe ma „bombardujú“ mailové ponuky na viagru. Tieto ma v podstate urážajú, pretože ešte nemám ani šestdesiat a už mi berú ilúzie…
Alebo ponuka na koncert Depeche Mode za 42 euro na státie, no sú normálni????
Iná forma mailu mi prišla pred časom. V tomto maily ma pozdravuje samotný direktor FBI a osvetľuje mi, že moje konto v UKbank bolo bankovými úradníkmi vytunelované a peniaze skončili niekde v Nigérii, kde ich FBI vyčuchali. Moje konto bolo opätovne obnovené a mám sa s nimi ihneď spojiť.
To je čo? Samozrejme, že je to blbosť a ani netuším, čo tým sledujú ľudia, ktorí tieto veci vymýšľajú, alebo že by to bola pravda a bude zo mňa milionár????

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 29. septembra. Meniny má Michal, Michaela.
  • 28.09.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Vpredu aj vzadu hasičské autá a medzi nimi pestrý pelotón cyklistov. Na dvojkolesové tátoše nasadli v rámci nesúťažnej disciplíny BOVO…
  • 28.09.2022, 23:02
  • Kultúra a spoločnosť / Región
štvrtok, 29. septembra 2022
Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím