Drogy v ponožke

  • Nezaradené
  • 29. marca 2009, 10:41
  • Autor:KRPZ

Piešťanskí policajti zastavili v stredu 18. marca okolo 17.00 h na Bratislavskej ulici vodiča Renaultu Megane. Pri prehliadke mu našli v ponožke päť papierových skladačiek s podozrivým hnedým práškom. Ten podrobia expertíze, ktorá potvrdí, či išlo o drogy. Ak áno, 23-ročnému mužovi z Piešťan hrozí trojročné väzenie

Chytili pytliakov
Policajti z OO PZ Piešťany prichytili dvoch mladíkov (28, 22) zo Sokoloviec a 49-ročného muža Bratislavy, ktorí lovili ryby na rieke Váh bez povolenia. Všetci traja páchatelia lovili v sobotu 14. marca zakázaným spôsobom, a to pomocou ohradného pletiva v k.ú. obce Drahovce.
Chytili tak dva kapry a tri pleskáče. Rybárskej organizácii v Piešťanoch spôsobili škodu za viac ako 66 €. Polícia začala trestné stíhanie vo veci pre prečin pytliactva, za ktorý im hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.
Obvinili výtržníka
Polícia v pondelok 16. marca obvinila z trestného činu poškodzovania cudzej veci a výtržníctva 44-ročného muža z Vrbového. Koncom roka 2008 muž vošiel do baru vo Vrbovom, pričom po krátkej chvíli začal bezdôvodne napádať zákazníkov a vulgárne ich osočovať.
V bare pristúpil k výhernému automatu, ktorý chytil do rúk a dvakrát ho hodil na zem, čím ho znefunkčnil. Popritom vytrhol zo steny zásuvku a el. vedenie. Následne vzal do rúk drevenú lavicu, ktorú hodil do automatu. 33-ročnému majiteľovi baru z Piešťan spôsobil škodu za viac ako 6630 €. Za jeho konanie mu hrozí väzenie od šesť mesiacov až na tri roky.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 2. marca. Tento deň je Svetovým dňom modlitieb žien. Meniny má Anežka.
  • 02.03.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 4. marca 2024
Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich