Vo štvrťfinále proti Doprastavu

  • Nezaradené
  • 23. marca 2009, 16:25
  • Autor:Jaroslav Vrábel, foto: (šg)

V poslednom kole základnej časti hokejbalovej extraligy dosiahli hráči HBC Andže povinné víťazstvo, keď doma zdolali HBK Čadca 5:0. Ani to im však nestačilo na lepšie než siedme miesto po základnej časti.

V sobotu sa Piešťanci od začiatku zápasu pustili do súpera, ale prvý gól dali až v 8. min, keď využil presilovku Blišťan.Hostia sa aj naďalej bránili, no ďalšie gólové údery domácich prišli na konci prvej tretiny, keď v priebehu 15 sekúnd dali dva góly.
V 14. min boli úspešnými strelcami Seman a Tvrdík. V 17. min založil peknú akciu Mateička, prihral Blišťanovi a ten sa nemýlil – 4:0. Potom sa hra vyrovnala, no šance hostí s prehľadom likvidoval Bartovic v bránke domácich. V 28. min zvýšil Paulech už na 5:0.
Ako sa neskôr ukázalo, bol to posledný gól zápasu. Zato pribudlo vylúčených, hlavne z radov domácich. Tí si celkovo odsedeli 12 dvoj- a tri desaťminútové tresty. Tretiny: 3:0, 2:0, 0:0. Vo štvrťfinále play-off sa Piešťanci stretnú s bratislavským Doprastavom. Zostava HBC Andže: Bartovic – Mateička, M. Haring, Stanek, Paulech, Náhlik, Samuhel, Oravec, Tvrdík, Seman, Lušňák, Blišťan, Moravčík.

0 Shares

Najnovšie správy

Jedinečnú príležitosť stretnúť v uliciach anjela ponúkajú počas čarovného predvianočného obdobia Piešťany. Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany podporila projekt,…
  • 30.11.2022, 09:54
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
Červený kamión rozžiarený tisíckami svetielok, vianoční škriatkovia a Santa Claus. Takáto paráda zavítala do centra Piešťan v sobotu 3. decembra.…
  • 30.11.2022, 09:37
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
streda, 30. novembra 2022
Meniny má Andrej, Ondrej, zajtra Edmund