Hlučná oslava

  • Nezaradené
  • 22. marca 2009, 19:20
  • Autor:MsP

Vo štvrtok 12. marca o 0.45 h preverovala hliadka MsP telefonický oznam, na základe ktorého malo na Ul. E. F. Scherera dochádzať k rušeniu nočného pokoja.

V dome číslo 2 na piatom poschodí čakala policajtov oznamovateľka, ktorá uviedla, že v jednom z bytov je hlasno pustená hudobná produkcia. Policajtom otvorila B. K. z obce Belá, ktorá uviedla, že byt majú prenajatý ako študenti a práve oslavujú narodeniny jednej spolubývajúcej, pričom si neuvedomili, že je už po 22. hodine. Na výzvu hliadky hudbu vypli.

Riešili ho na trikrát


Vo štvrtok ráno preverovali policajti oznam, podľa ktorého mal na Bratislavskej ceste ležať muž. Išlo o N. P. z obce Radošina, ktorý im povedal, že ide na autobus domov. O 8.14 h policajti opätovne vyrážali na Bratislavskú cestu, kde ležal muž. Po príchode zistili, že opäť ide o Radošinčana, ktorého už raz zobúdzali.
Posadili ho preto do stabilizovanej polohy a opreli o múr. O 10.04 h volali ľudia z Vrbovskej cesty, že pri Chirane vedľa autobusovej zástavky leží muž. Pre policajtov už ale bol starý známy. Aj tentoraz odmietol lekárske ošetrenie, tak ho policajti posadili na lavičku a odišli. Keďže nikto viac nevolal, N. P. zrejme docestoval domov do Radošiny.

Štyria Rumuni ponúkali tovar


Vo štvrtok naobed spozorovala hliadka MsP na Vážskej ulici skupinku štyroch osôb, ktoré ponúkali okoloidúcim posteľné prikrývky a kuchynské nože. Pri kontrole zistili, že ide o občanov Rumunskej republiky. Príslušníci MsP všetkých vyzvali, aby predaj ihneď ukončili, čo aj vykonali. Za nedovolený predaj dostali blokovú pokutu.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
V sobotu 22. júna začalo horieť v hoteli Eden na treťom nadzemnom podlaží. Hasiči museli evakuovať tridsať osôb, z nich dve malé deti…
  • 22.06.2024, 09:59
  • Krimi / Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
pondelok, 24. júna 2024
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia