Tanečnú súťaž vyhrali hoperi

  • Nezaradené
  • 14. marca 2009, 11:54
  • Autor:V.Dusíková
Martin Cifra

Viac ako sto detí z Moravian nad Váhom, Piešťan, Drahoviec, Prašníka, Vrbového, Hlohovca i Nitry predviedlo minulý týždeň v piešťanskom kine Fontána svoje tanečné umenie. O tom, že hip-hop vedie prím medzi školákmi, dokázali počas záverečného tanca.

Exceloval v ňom Š. Parči z Prašníka, ktorý s dievčatami zo Špeciálnej ZŠ M. Beňovského vo Vrbovom získal aj tretie miesto v kategórii starších detí.
V mladšej kategórii si prvenstvo odniesli A. Kováčová a K. Michaličová z Hlohovca, druhé skončili deti zo ZŠ E. F. Scherera a bronz získali M. Rybáriková, E. Hnilková, R. Prekopová, D. Cifrová a N. Stodolková z Drahoviec.
Ďalšie ceny si prevzali A. Fiľová, S. Svatiková, N. Kaščáková, S. Horváthová, S. Parči, L. Parčiová a M. Parčiová. V staršej kategórii excelovali a prvú priečku si vyskákali hoperi M. Šuliman a P. Valko z Hlohovca. Striebro si vytancovali hlohovské dievčatá.                                                                                          

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera