Moje mesto, ako ho vidím ja

  • Nezaradené
  • 7. marca 2009, 10:56
  • Autor:vd
Martin Cifra

V Piešťanskom informačnom centre ste si mohli do 5. marca prezrieť výstavu víťazných snímok fotografickej súťaže mladých – s názvom Moje mesto, ako ho vidím ja.

„Do súťaže sa zapojilo 21 mladých, ktorí nám poslali päťdesiat fotografií," uvidela riaditeľka knižnice Margita Galová. Knižničiari súťaž pripravili spolu s mestom Piešťany a neziskovou organizáciou Pro Polis. Úlohou mladých fotografov bolo nielen zachytiť miesta a udalosti v našom meste, ale ich aj správne okomentovať. Na fotografiách prevládali zábery z kŕmenia čajok a labutí, ale našu mlaď nadchli aj umelecké diela. Medzi negatívnymi námetmi niesli prím ruiny hotelov Lipa a Slovan. Najzaujímavejšie fotky zhotovili Klaudia Martinková a Vanessa Kleinová zo ZŠ F. E. Scherera a Miroslav Vytiska a Mária Jančovičová zo ZŠ na Holubyho ulici. Najkvalitnejšie snímky stredoškolákov vystavujú Alena Hudáková a František Halás.

0 Shares

Najnovšie správy

Už v sobotu sa môžete vybrať do Vrbového na jesenný jarmok. Určite tam okrem tradičných stánkov budú čapovať aj burčiak.…
  • 07.10.2022, 09:20
  • Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
piatok, 7. októbra 2022
Meniny má Eliška, zajtra Brigita