Víťazný víkend Mediprogressu

  • Nezaradené
  • 28. februára 2009, 18:43
  • Autor:Peter Behul

Druholigoví stolní tenisti MTJ Mediprogress Piešťany vyhrali ďalší dôležitý zápas, keď na domácich stoloch v moravianskej telocvični zdolali Biogal Špačince 11:7. Darilo sa aj ostatným dvom mužstvám Mediprogressu.
V úvodných štvorhrách druholigového zápasu „áčka“ so Špačincami bodoval Peter Orihel s Martinom Levčíkom a Jozef Bardoň s Petrom Behulom.

V prvej runde dvojhier zabodovali hráči MTJ naplno. Najprv Bardoň zdolal M. Vargu 3:1, potom Tomáš Varga Komorného 3:0 a Levčík Balažoviča 3:1. Šiesty bod pridal Behul po výhre nad Lančaričom v pomere 3:0. Druhá runda dopadla nerozhodne, keď z Piešťancov bodovali len Behul s Bardoňom.
Prvý zdolal Balažoviča 3:0 a druhý si rovnakým výsledkom poradil s Lančaričom. V tretej runde vyhral Behul nad Komorným 3:1 a dôležitý desiaty bod, znamenajúci víťazstvo v zápase, vybojoval Bardoň, keď si poradil s Balažovičom 3:1. V záverečnej štvrtej runde ešte prikrášlil víťazstvo Piešťancov po výhre 3:1 na sety nad Lančaričom Levčík. Napriek víťazstvu sa hráčom MTJ zatiaľ nedarí uniknúť z poslednej priečky tabuľky, pretože body získavajú aj súperi.
V boji o záchranu sa darilo aj rezerve MTJ, ktorá vyhrala v zápase štvrtej ligy nad Šoporňou 16:2. V domácom mužstve bodovali naplno Tomáš Varga a Peter Orihel, ktorí získali po 4,5 boda. Martin Malast a Vlado Stolár pridali po 3,5 boda. V piatej lige zabodovalo naplno „céčko" MTJ, keď vyhralo nad Dobrou Vodou 14:4. V domácom mužstve žiaril Marek Lulovič, ktorí zabodoval naplno, Vlado Stolár pridal 3,5, Filip Zajaček 3 a Martin Malast 0,5 boda. Piešťanci však prišli o tri body z predchádzajúceho víťazného zápasu v Hlohovci, pretože nemali k dispozícii súpisku!

0 Shares

Najnovšie správy

V Materskej škole na Detvianskej ulici v Piešťanoch sa opäť konala dopravná súťaž s názvom Predškoláčik - dopraváčik. Siedmeho ročníka…
  • 04.06.2023, 22:23
  • Školy / Piešťany
Dnes je pondelok 5. júna. Tento deň je Svetovým dňom životného prostredia. Meniny má Laura.
  • 04.06.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 4. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom nevinných detských obetí agresie. Meniny má Lenka.
  • 03.06.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 7. júna 2023
Meniny má Róbert, zajtra Medard