Víťazný víkend Mediprogressu

  • Nezaradené
  • 28. februára 2009, 18:43
  • Autor:Peter Behul

Druholigoví stolní tenisti MTJ Mediprogress Piešťany vyhrali ďalší dôležitý zápas, keď na domácich stoloch v moravianskej telocvični zdolali Biogal Špačince 11:7. Darilo sa aj ostatným dvom mužstvám Mediprogressu.
V úvodných štvorhrách druholigového zápasu „áčka“ so Špačincami bodoval Peter Orihel s Martinom Levčíkom a Jozef Bardoň s Petrom Behulom.

V prvej runde dvojhier zabodovali hráči MTJ naplno. Najprv Bardoň zdolal M. Vargu 3:1, potom Tomáš Varga Komorného 3:0 a Levčík Balažoviča 3:1. Šiesty bod pridal Behul po výhre nad Lančaričom v pomere 3:0. Druhá runda dopadla nerozhodne, keď z Piešťancov bodovali len Behul s Bardoňom.
Prvý zdolal Balažoviča 3:0 a druhý si rovnakým výsledkom poradil s Lančaričom. V tretej runde vyhral Behul nad Komorným 3:1 a dôležitý desiaty bod, znamenajúci víťazstvo v zápase, vybojoval Bardoň, keď si poradil s Balažovičom 3:1. V záverečnej štvrtej runde ešte prikrášlil víťazstvo Piešťancov po výhre 3:1 na sety nad Lančaričom Levčík. Napriek víťazstvu sa hráčom MTJ zatiaľ nedarí uniknúť z poslednej priečky tabuľky, pretože body získavajú aj súperi.
V boji o záchranu sa darilo aj rezerve MTJ, ktorá vyhrala v zápase štvrtej ligy nad Šoporňou 16:2. V domácom mužstve bodovali naplno Tomáš Varga a Peter Orihel, ktorí získali po 4,5 boda. Martin Malast a Vlado Stolár pridali po 3,5 boda. V piatej lige zabodovalo naplno „céčko" MTJ, keď vyhralo nad Dobrou Vodou 14:4. V domácom mužstve žiaril Marek Lulovič, ktorí zabodoval naplno, Vlado Stolár pridal 3,5, Filip Zajaček 3 a Martin Malast 0,5 boda. Piešťanci však prišli o tri body z predchádzajúceho víťazného zápasu v Hlohovci, pretože nemali k dispozícii súpisku!

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 1. decembra. Tento deň je Svetovým dňom boja proti AIDS. Meniny má Edmund.
  • 30.11.2022, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Jedinečnú príležitosť stretnúť v uliciach anjela ponúkajú počas čarovného predvianočného obdobia Piešťany. Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany podporila projekt,…
  • 30.11.2022, 09:54
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
Červený kamión rozžiarený tisíckami svetielok, vianoční škriatkovia a Santa Claus. Takáto paráda zavítala do centra Piešťan v sobotu 3. decembra.…
  • 30.11.2022, 09:37
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
streda, 30. novembra 2022
Meniny má Andrej, Ondrej, zajtra Edmund