Ďalšia nádielka hádzanárov MHK

  • Nezaradené
  • 28. februára 2009, 18:57
  • Autor:Štefan Gregorička

TOPOĽČANY – Prvoligoví hádzanári MHK Piešťany nezabodovali ani v treťom zápase odvetnej časti prvoligovej súťaže. Tentoraz prehrali na ihrisku lídra súťaže z Topoľčian 19:37. Po tejto prehre sú už poslední.

Piešťanci prišli do mesta piva bez viacerých zranených a chorých hráčov, navyše v priebehu zápasu sa im zranil aj Mário Paulík a brankár Šantavý mal teplotu. Aj napriek tomu podal dobrý výkon a zachránil Piešťancov od vyššej prehry.

„Podobne ako v predchádzajúcich zápasoch, aj tentoraz sme sa nevyhli zbytočným chybám v obrane i v rozohrávke. V útoku sme zahodili jedenásť čistých šancí, navyše sme sa vďaka technickým chybám (kroky, prerážanie a zlé prihrávky) pripravili o ďalšie lopty. Dobré momenty sme striedali so zlými. Spokojný môžem byť len s hrou skúseného Petra Palca na rozohrávke," zhodnotil zápas tréner Piešťancov Daniel Oslej. Z jeho zverencov sa v Topoľčanoch strelecky presadil Stanek, ktorý dal päť gólov MHK. Schwarcz pridal tri, Palec, Martin Nedorost, Priadka, Michal Nedorost a Kotula po 2 a Stolár 1.
Zostava MHK Piešťany: Šantavý – Olšavský, Schwarcz, Ďurina, Stolár, Palec, Michal Nedorost, Martin Nedorost, Kotula, Ričány, Stanek, Priadka, Mário Paulík.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 8. decembra. V Piešťanoch sa 8. decembra 1911 narodil staviteľ Jozef Haring, ktorý navrhol množstvo domov v…
  • 07.12.2022, 23:40
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 8. decembra 2022
Meniny má Marína, zajtra Izabela