Zlodejka mala len jedenásť rokov

  • Nezaradené
  • 27. februára 2009, 12:28
  • Autor:

Policajti vypátrali len 11 ročnú páchateľku krádeže z Bulharska. Je podozrivá, že odcudzila v piešťanskom hypermarkete voľne odloženú dámsku kabelku z nákupného vozíka. V nej mala 27 ročná žena z Veselého 193 €, doklady, karty a telefón. Za krádež by dieťa čakalo väzenie až na 2 roky, ale pre nízky vek bolo trestné stíhanie odložené.

Cyklista nafúkal


Na alkohol v krvi doplatil cyklista z Orvišťa. V stredu ho v Ostrove kontrolovala policajná hliadka a namerala mu 2,31 promile alkoholu. Aj vodič Fabie v obci Banka „nafúkal" 1,06 promile. Oboch vyriešia v správnom konaní.
(KR PZ)

Muž ničil kávomat


Hliadku MsP privolal stredu o desiatej večer na železničnej stanici výpravca železničnej stanice. Neznámy muž totiž ničil vo vestibule automat na vydávanie teplých nápojov. Policajti zistili, že automat je poškodený tak, ako by sa niekto násilím pokúšal z neho vyberať peniaze. Muži zákona zadržali podozrivého Š.Ď z Piešťan, ktorý tvrdil, že do stroja naozaj niekoľkokrát udrel, lebo mu nevydal mince. Predviedli ho na stanicu MsP a pred polnocou odovzdali hliadke železničnej polície.
(MsP)

0 Shares

Najnovšie správy

sobota, 10. júna 2023
Meniny má Margaréta, zajtra Dobroslava