Na Milana Melníka bolo zvedavých 60 Piešťancov

  • Nezaradené
  • 27. februára 2009, 20:01
  • Autor:Michal Petruška

Milan Melník, prezidentský kandidát podporovaný HZDS-ĽS, zavítal v piatok v podvečer do Piešťan. Pred 60 zvedavými občanmi hovoril o svojich úspechoch na poli vedy a o tom, akým by bol prezidentom.

V budove mestského kultúrneho strediska na ulici A. Dubčeka sa krátko pred 16:30 v piatkový podvečer zišlo približne 60 občanov zvedavých na prezidentského kandidáta Milana Melníka. Doma i vo svete uznávaný vysokoškolský pedagóg a vedec prišiel v sprievode exministra pôdohospodárstva Miroslava Jureňu a podpredsedníčky HZDS-ĽS Barbory Strakovej. Práve HZDS podporilo Milana Melníka ako prezidentského kandidáta.

 
Úspechy Milana Melníka na medzinárodnom vedeckom poli prezentovala jeho šarmantná hovorkyňa. Prítomných upozornila na roľnícky pôvod kandidáta a na fakt, že všetky úspechy dosiahol vlastným úsilím.


Milan Melník stavia svohu kandidatúru na troch pilieroch, na ktorých podľa neho stojí aj politika HZDS-ĽS. Prvým pilierom je vzdelanie, druhým vlastenectvo a tretím sociálne cítenie.
Za skutočnosť, že Slováci Milana Melníka nepoznajú, môžu podľa Milana Melníka médiá, ktoré zviditeľňujú len celebrity. Tie by podľa neho mohlo Slovensko vyvážať do zahraničia. Svoje vystúpenie pred Piešťancami ukončil Milan Melník víziou o tom, čo by sme mali robiť.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 4. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom nevinných detských obetí agresie. Meniny má Lenka.
  • 03.06.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 3. júna. Vo Vrbovom sa v tento deň v roku 1926 narodil dôstojník Anton Muržic. Meniny má…
  • 02.06.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 4. júna 2023
Meniny má Lenka, zajtra Laura