Za Prašníkom sa čerti ženili

  • Nezaradené
  • 24. februára 2009, 11:12
  • Autor:(vd)

Piatok trinásteho mali smolu obyvatelia bytovky v Chtelnici, ktorí sa krátko pred šiestou hodinou ráno priotrávili unikajúcim plynom z kotla. Privolaní piešťanskí hasiči detektorom plynu nenamerali nebezpečné zamorenie, ale to už boli priestory čiastočne odvetrané. O dvoch zo štyroch ohrozených nájomníkov sa museli postarať záchranári, ktorí pacientov odviezli na ošetrenie do nemocnice.

Na šmykľavú vozovku, sneh a metelicu doplatili dve osobné motorové vozidlá, ktoré havarovali za Prašníkom v piatok krátko pred piatou hodinou popoludní. O jednu zranenú osobu sa postarali záchranári. V ten deň sa za Prašníkom čerti ženili, aj hasiči tu mali pri zbieraní vytečených prevádzkových kvapalín problém – ich vozidlo sa samé púšťalo dolu brehom.
Na neprehľadnú križovatku na Radlinského ulici v Piešťanoch doplatil vodič novučkého Suzuki Ignis, ktorý narazil do zásahového vozidla Chevrolet Aveo v pondelok 16. februára po deviatej hodine. Hasiči tu vykonali protipožiarne opatrenia a o vodiča a spolujazdca rozbitého Suzuki sa postarali záchranári z RZP.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 29. novembra. Tento deň je Medzinárodným dňom solidarity s ľuďmi Palestíny. Meniny má dnes Vratko.
  • 28.11.2022, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 29. novembra 2022
Meniny má Vratko, zajtra Andrej, Ondrej