Prehrali s posledným

  • Nezaradené
  • 24. februára 2009, 14:26
  • Autor:Š. Gregorička

Prvoligovým mužom MHK Piešťany nevyšiel prvý odvetný domáci zápas, keď prehrali s posledným mužstvom tabuľky, Rondisom Šaľa 24:31.

Hráči Rondisu sa vďaka tomuto víťazstvu bodovo dotiahli na predposledných Piešťancov. O tom, že Šaľania to na rozdiel od hráčov MHK myslia so záchranou v prvej lige vážne, svedčí aj to, že sa posilnili viacerými skúsenými hráčmi z Trnavy.
Aj vďaka nim po celý zápas viedli a nakoniec si zaslúžene odviezli dva body. Zverenci trénera Daniela Osleja totiž opäť doplatili na svoju nedisciplinovanosť. V útoku strieľali z nepripravených pozícií, čo súper trestal gólmi z protiútokov.
Keďže ani v obrane nehrali podľa predstáv trénera, hostia si v pohode udržovali niekoľkogólový náskok. Polčas vyhrali o päť gólov (17:12) a po prestávke viedli párkrát aj o osem gólov. Ak Piešťanci v ďalších kolách nezlepšia svoju hernú disciplínu, prekvapení na ich účet bude aj viac…
V zápase so Šaľou dali po štyri góly domácich Palec, Ďurina a Stolár, trikrát boli úspešní Kotula a Michal Nedorost, dvakrát skórovali Ričány a Stanek, raz Priadka a Fedora. Zostava MHK: Šantavý, Vytykač – Martin Paulík, Ďurina, Stolár, Palec, Fedora, Kotula, Olšavský, Nedorost, Ričány, Mário Paulík, Priadka, Stano.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 3. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery (misionárov) a Medzinárodným dňom…
  • 02.12.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Advent je čas, keď sa máme stíšiť a zamyslieť sa nad tým, čo ovplyvňuje naše zásadné rozhodnutia, kam smeruje naša…
  • 02.12.2022, 23:02
  • Kultúra a spoločnosť / Región
sobota, 3. decembra 2022
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora