Mesto a podnikatelia spolu na veľtrhoch

  • Nezaradené
  • 24. februára 2009, 11:00
  • Autor:(pet)

Mesto Piešťany sa v priebehu januára a februára stihlo prezentovať na dvoch veľtrhoch cestovného ruchu – ITF Slovakiatour Bratislava a Holiday World Praha. Mesto sa na oboch výstavách predviedlo v novom výstavnom stánku, ktorý spolufinancovali aj Slovenské liečebné kúpele Piešťany.

V Prahe sa dokonca expozícia Piešťan umiestnila v kategórii väčších stánkov na treťom mieste v súťaži „Najpôsobivejšia expozícia". Na druhom mieste bol stánok Plzenského kraja a prvé miesto získala rozsiahla expozícia Španielska. Celkovo sa na „prázdninovom svete" v Prahe prezentovalo 701 vystavovateľov zo 47 krajín sveta.
Vedúca kancelárie primátora Piešťan, Drahomíra Moretová, hodnotí prezentáciu na oboch veľtrhoch ako veľmi úspešnú: „Prezentovalo sa na nich mesto a SLK Piešťany spolu a po prvýkrát aj s niektorými ďalšími podnikateľskými subjektmi cestovného ruchu na území mesta. Osobitne si vážime spoluprácu s hotelmi Sandor Pavillon, Máj, penziónom Rybársky Dvor a hotelom Park."
Prezradila nám tiež, že návštevníci nášho stánku sa zaujímali predovšetkým o hotelové zariadenia, krátke pobyty, predĺžené víkendové pobyty, kultúrne podujatia počas letnej sezóny (predovšetkým o jej otvorenie a džezový festival) a, samozrejme, tiež o liečebné procedúry.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 8. júna. Tento deň je Dňom najlepších priateľov a Medzinárodným dňom oceánov. Meniny má Medard.
  • 07.06.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 8. júna 2023
Meniny má Medard, zajtra Stanislava