Pri Tescu chce stavať aj firma DOMOSS

  • Nezaradené
  • 10. februára 2009, 08:54
  • Autor:(pet)

Spoločnosť DOMOSS má v pláne postaviť v Piešťanoch nové predajné centrum. Nový obchodný dom DOMOSS mal pôvodne stáť už v roku 2009 ako súčasť „starého DOMOSSu“.

Akcionári spoločnosti však prehodnotili svoj zámer najmä z pohľadu dopravnej situácie na Bratislavskej ulici. Preto sa rozhodli pripraviť projekt výstavby nového, podstatne väčšieho objektu na vstupe do Piešťan od diaľnice D61 na pozemku pri čerpacej stanici Agip.
„Chceme všetko sústrediť na jedno miesto. Objekt vrátane parkoviska bude na ploche asi 12 000 metrov štvorcových. Teda všetko, čo dnes robíme, rozšírime o ďalšie tovary a služby, ktoré súvisia s našou doterajšou ponukou,“ hovorí Ing. Miroslav Hrdina, predseda predstavenstva spoločnosti DOMOSS Technika, a.s. So stavbou predajného centra chce Domoss začať v priebehu roka 2009, prípadne 2010, v súčasnosti prebieha územné konanie. Nové obchodné centrum má byť orientované na širokú ponuku tovarov a služieb pre bývanie, domácnosť, rodinný dom, ale i stavbu a v neposlednom rade poskytne svojou ponukou príležitosť pre nákup technického vybavenia a materiálov pre firmy a živnostníkov.
Ak teda vyjde zámer aj spoločnosti OBI, o ktorom sme písali v predchádzajúcich číslach PT, budeme mať na vjazde do Piešťan hneď dva obchodné domy s podobnou ponukou.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 29. mája. Tento deň je Medzinárodným dňom príslušníkov mierových misií OSN a Európskym dňom susedov. Meniny má…
  • 28.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 28. mája. Tento deň je Dňom Amnesty International, Medzinárodným dňom akcií pre zdravie žien. Meniny má Viliam.
  • 27.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 29. mája 2023
Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand