Cítite sa osamelí?

  • Nezaradené
  • 14. januára 2009, 14:04
  • Autor:Slavomíra Nováková

Chcete ísť do kina a nemáte s kým. V divadle ide dobrý kúsok a vy rozmýšľate, komu zavoláte, aby išiel s vami. Pod mušľou je v nedeľu dobrý koncert a vy sedíte doma.

Vo Fontáne je zase zaujímavá výstava, ale ostane to len pri tom, že si o nej prečítate v novinách. Zase ste strávili sobotu doma pri nezáživných stereotypných činnostiach namiesto dobrej prechádzky povedzme popri Váhu s niekým, s kým sa dobre cítite?
Nemáte sa s kým poradiť v životných otázkach? Potrebujete niekoho, komu sa zdôveríte a rozmýšľate, koho číslo vytočíte? Je vám ľúto, keď počujete, že vaši známi boli lyžovať na Bezovci, ale vy tam nechcete ísť sám /sama.
Myslíte si, že by ste mal/ mala chodiť na jazykový kurz a nemáte na to peniaze. Nemáte si s kým „pokecať" a vlastne nemáte ani kde nadviazať s niekým niekde kontakt a nájsť si spoločnosť? Spoznali ste sa v týchto riadkoch? Zvykli ste si na samotu, ale predsa vás to ťahá medzi ľudí?
Stačí veľmi málo. Prihláste sa do zakladajúceho sa single-klubu, ktorý v Piešťanoch skutočne chýba, a ktorý bude fungovať so zaujímavým programom. Bude slúžiť na to, aby sa v ňom pravidelne stretávali ľudia, ktorým chýba spoločnosť, budú diskutovať, nadväzovať kontakty, radiť sa, počúvať hudbu, cvičiť, tancovať, vzdelávať sa, pomáhať si.
Môžu si založiť fanklub nejakej skupiny, toho, čo môžu, je neskutočne veľa a treba to len zrealizovať, pretože každý bude mať pre seba priestor na vypočutie problémov a návrhov. Teším sa na nových ľudí, nové kontakty, ozvite sa čím skôr.
(kontakt je v redakcii)

0 Shares

Najnovšie správy

Advent je čas, keď sa máme stíšiť a zamyslieť sa nad tým, čo ovplyvňuje naše zásadné rozhodnutia, kam smeruje naša…
  • 02.12.2022, 23:02
  • Kultúra a spoločnosť / Región
Dnes je sobota 3. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery (misionárov) a Medzinárodným dňom…
  • 02.12.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 3. decembra 2022
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora