Opäť prehrali

• 22. decembra 2008, 10:10
  • Autor:P. Sedláček

VRBOVÉ – Zdá sa, že kríza vo vrbovskom basketbale má hlbšie korene. Hráčom tamojšieho BK sa totiž nepodarilo zabodovať ani v ďalšom domácom zápase. Tentoraz podľahli Novej Dubnici 71:75. Hostia zo stredného Považia tak Vrbovčanom oplatili domácu jedenásťbodovú prehru z jesene.

Vo vyrovnanom stretnutí vyhrali obe mužstvá dve štvrtiny, ale v celkovom sumári boli lepší Novodubničania. Tí pustili domácich do vedenia v celom zápase iba raz, keď v 33. min otočili na 60:59. Vrbovčanom sa darilo strieľať spoza šestkového oblúka, keď zaznamenali až 14 trojok, no chybili pri premieňaní trestných hodov, keď zo 14 premenili len tri. Body BK: Bialoň 21, Minďár 15, Današ 14, Gaisl 13, Blažek 8. Štvrtiny: 10:18, 19:16, 14:17, 28:24.