Hokejbalisti HBC ANDŽE opäť bodovali

• 22. decembra 2008, 10:19
  • Autor:J. Vrábel, foto: (šg)

V poslednom tohoročnom domácom extraligovom stretnutí vyhrali hokejbalisti HBC Andže Piešťany nad Hbk 87 Skalica 7:1.

Piešťanci zatlačili Záhorákov od začiatku stretnutia pred ich bránku. Zo svojho tlaku vyťažili v 7. min vedúci gól, ktorého autorom bol po prihrávke Samuhela Moravčík. O dve minúty neskôr strelil druhý gól Piešťancov Mateička. Domáci pokračovali v nátlakovej hre a z ich prevahy sa zrodili ďalšie dva góly, ktorých autorom bol v 10. min. Samuhel.
Skóre prvej tretiny uzavrel v 14. min peknou strelou Paulech. Hneď v úvode druhej časti pridal v 16. min šiesty gól domácich Stanek. Potom však Piešťanci poľavili, čo hostia využili a v 22. min dali svoj jediný gól. Siedmy, a zároveň posledný gól stretnutia dal v 25. min domáci Paulech. Tretia tretina priniesla veľa nepresností i vylúčení na oboch stranách, ale skóre sa už nezmenilo. Zostava HBC Andže: Bartovic – M. Haring, Seman, Paulech, Mateička, Samuhel, Stanek, Hudcovič, Oravec, Moravčík, P. Ferkodič, Burzala, Ábel. Tretiny: 5:0, 2:1, 0:0.