Šťastné deti po jedenásty krát

  • Nezaradené
  • 21. decembra 2008, 16:43
  • Autor:(ad)
Martin Cifra

Keď študenti Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch prišli s myšlienkou zorganizovať Deň šťastných detí pre deti z detských domovov, iste netušili, že táto akcia sa stane každoročnou tradíciou.

Minulý utorok privítali malých obyvateľov detských domov z Piešťan a Pečeniad už po jedenástykrát. Študenti pre nich prichystali rozprávkové občerstvenie, princezné piekli oblátky, čarodejnica s myškou grilovali marshmallow a pod stromčekom Janko s Marienkou opäť raz zatvorili ježibabu do pece.
Aj ďalšie postavičky z rozprávok či filmov sa starali deťom o zábavu a na záver im Mikuláš s vílou porozdávali pripravené nádielky sladkostí. Samozrejme, výmenou za básničku alebo pesničku. Deti si mohli počas návštevy poprezerať aj ostatné priestory školy, v ktorej sa všade usilovne pracovalo. V ďalšie dni ich totiž čakal pracovný maratón – Vianočné Gastro 2008.

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera