HBC Andže vrátil Záhorákom prehru aj s úrokmi

  • Nezaradené
  • 16. decembra 2008, 11:47
  • Autor:Heňo Hudcovič, foto: (šg)

V sobotu privítali extraligoví hokejbalisti HBC Andže na domácom ihrisku nováčika súťaže, ŠbK Lozorno-Stupava, nad ktorým vyhrali vysoko 17:1. Piešťanci tak aj s úrokmi vrátili Záhorákom prehru 0:5 kontumačne.

Pre Záhorákov to bolo doteraz jediné víťazstvo v súťaži, o ktoré sa postarali samotní Piešťanci tým, že na zápas nepricestovali. V odvete to nováčikovi zrátali, keď si na ňom poriadne vylepšili skóre. Hráči Andže si v tomto zápase schuti zastrieľali.
V prvej tretine bol dvakrát úspešný Stanek a raz Adamec, v druhej časti sa čistým hetrikom v priebehu dvoch minút blysol Paulech a jeden gól pridal Hudcovič. V oboch tretinách dali hostia po góle, no do záverečnej tretiny vstupovali za nepriaznivého stavu 2:7.
Piešťanci nešetrili Záhorákov ani v záverečnej tretine, počas ktorej im nastrieľali rovných desať gólov, kým sami inkasovali iba jeden. Túto tretinu začal svojím tretím gólom v zápase Stanek, potom bol dvakrát úspešný Seman.
Nasledoval strelecký koncert Mateičku, ktorý sa ako tretí hráč HBC Andže prezentoval tromi gólmi. Strelecký koncert HBC pokračoval dvoma úspešnými zásahmi Ábela a zápasovú bilanciu zavŕšili úspešnými strelami Adamec a Burzala. Zostava HBC Andže: Bartovic – Mateička, Stanek, Hudcovič, Paulech, Burzala, Seman, Adamec, Ábel, Samuhel.

0 Shares

Najnovšie správy

Advent je čas, keď sa máme stíšiť a zamyslieť sa nad tým, čo ovplyvňuje naše zásadné rozhodnutia, kam smeruje naša…
  • 02.12.2022, 23:02
  • Kultúra a spoločnosť / Región
Dnes je sobota 3. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery (misionárov) a Medzinárodným dňom…
  • 02.12.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 3. decembra 2022
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora