Oslobodili strateného a uhasili motor

  • Nezaradené
  • 15. decembra 2008, 12:14
  • Autor:V. Dusíková, foto: (pet)

Piešťanskí hasiči pomáhali v utorok 7. decembra o desiatej večer policajtom oslobodiť z jednej zo zamknutých záhrad pri železnici 76-ročného muža z Mudroňovej ulice. Tento chorý muž sa stratil a nevedno ako sa dostal až na Sadovú ulicu.

Domov ho odprevadila hliadka. V piatok krátko pred ôsmou hodinou ráno nabúral do bývalého obecného úradu v Sokolovciach mladý muž z Piešťan. Z neznámych príčin v ľavotočivej zákrute skrútil volant a vrazil rovno do budovy.
Mal šťastie v nešťastí, pretože nebyť kríkov, ktoré ho trošku nadniesli, by zrejme vletel do betónového kanála. Privolaní hasiči vykonali na aute protipožiarne opatrenia, zabránili úniku kvapalín a záchranári sa postarali o zraneného.
Len čo Mikuláš v sobotu odovzdal hasičským deťom balíčky, ich otcovia vyrazili na zásah. V nebezpečenstve sa ocitol vodič Škody Octavia z Banky, idúci po Poštovej ulici. Vznietil sa mu totiž motor. Aj keď okoloidúci šoféri použili na likvidáciu požiaru ručné práškové hasiace prístroje, oheň sa šíril naďalej.
Zlikvidovali ho až hasiči vysokotlakovým prúdom. V nedeľu už o štvrtej ráno štartovalo hasičské auto z garáže smerom na Čachtickú ulicu v Piešťanoch. Horel tam plechový kontajner. Príčinou požiaru bol pravdepodobne cigaretový ohorok.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 28. mája. Tento deň je Dňom Amnesty International, Medzinárodným dňom akcií pre zdravie žien. Meniny má Viliam.
  • 27.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 29. mája. Tento deň je Medzinárodným dňom príslušníkov mierových misií OSN a Európskym dňom susedov. Meniny má…
  • 28.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 29. mája 2023
Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand