Odmenou za čakanie na Ivetu bola jej šou

  • Nezaradené
  • 5. decembra 2008, 16:28
  • Autor:V. Dusíková

Atmosféra v zákulisí Domu umenia pred sobotňajším koncertom Ivety Bartošovej hustla. Kým na pódiu Petr Muk so svojím kapelníkom zachraňovali koncert, ktorý visel na vlásku, nakoľko nebolo možné ozvučiť sálu a zladiť nástroje, za oponou Ivetkin manžel Jiří Pomeje premýšľal, ako situáciu vyriešiť.

Jiří Pomeje sa snažil zachovať chladnú hlavu a spolu so zvukárom Domu umenia, chalanmi z kapely a Petrom Mukom robili, čo mohli. Predtým však situáciu vysvetlili asi tristo divákom, ktorí už viac ako hodinu a pol čakali vo foyeri kultúrneho stánku.
„Máme dve možnosti – buď koncert zrušíme, alebo na nás ešte počkáte, pretože Iveta sem prišla, aby vám zaspievala na svojom poslednom slovenskom koncerte. Zrušiť ho je pre ňu ten najhorší variant. Ivetka sa na vás všetkých veľmi teší," povedal Jiří Pomeje.
Za obe alternatívy dal aj hlasovať. Piešťanci dokázali svoj obdiv k Ivete prakticky – zotrvali v Dome umenia. Lístky vrátilo len trinásť ľudí. Dve hodiny čakania sa Piešťancom vyplatili. Iveta urobila nočnú šou, pri ktorej nešetrila slovami vďaky. Ďakoval i Petr Muk a, samozrejme, aj šťastný Jiří Pomeje. Ivetka v Piešťanoch rozlúskla jeden zo zázračných orieškov – priniesol jej nových priateľov a oddané publikum s otvoreným srdcom.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 29. mája. Tento deň je Medzinárodným dňom príslušníkov mierových misií OSN a Európskym dňom susedov. Meniny má…
  • 28.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 28. mája. Tento deň je Dňom Amnesty International, Medzinárodným dňom akcií pre zdravie žien. Meniny má Viliam.
  • 27.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 29. mája 2023
Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand