Plavkyňa Kolníková v Českom pohári

  • Nezaradené
  • 2. decembra 2008, 13:42
  • Autor:(šg)
Martin Cifra

ZNOJMO – Po známych problémoch s piešťanským bazénom na Eve sa plavkyňa Veronika Kolníková už druhý rok pripravuje v Znojme. Za riekou Moravou absolvovala aj väčšinu tohtoročných pretekov.

Tohtoročná akademická majsterka Slovenska štartovala v posledných týždňoch na pretekoch Českého pohára v Plzni a v Znojme a na Veľkej cene Jihlavy. Na nej obsadila v konkurencii plavcov z Česka, Maďarska, Poľska, Rakúska a Slovenska druhé miesto na 200 metrov prsia, tretie na 400 m voľný spôsob a štvrté na 400 m polohové preteky.
V štvrtom kole Českého pohára V Plzni bola druhá na 400 m vsp., tretia na 800 m vsp. a štvrtá na 400 m pol. preteky. V piatom kole ČP v Znojme si vyplávala na 800 m vsp. druhé, na polovičnej trati tretie a na 200 m znak štvrté miesto. Vďaka týmto umiestneniam sa v rámci Českého pohára posunula z 32. priečky na dvanástu. Do decembrových majstrovstiev Slovenska v krátkom bazéne čakajú Veroniku Kolníkovú ešte preteky v Brne a vo Viedni.

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera