Ďalšie body HBC Andže z ihriska súpera

• 27. novembra 2008, 10:03
  • Autor:Marek Bartovic

Extraligoví hokejbali HBC Andže Piešťany si pripísali na svoje konto ďalšie víťazstvo na súperovom ihrisku, keď vyhrali v Pruskom 3:1.

V úvodnej tretine začali domáci tlakom, no hostia mu odolali. Potom prevzali iniciatívu Piešťanci, ale Seman a Paulech svoje šance nepremenili. V druhej časti sa vďaka benevolentnosti rozhodcov hra pritvrdila a domáci po faule na Semana dali vedúci gól.
Hráči HBC Andže však po góle v Bartovicovej sieti zapli na vyššie obrátky a po faule na Samuhela, ktorý stretnutie nedohral, mali výhodu päťminútovej presilovky. Tú využili na obrat v zápase. V 25. min po prihrávke Hudcoviča Paulech vyrovnal, potom sa v 28. min po akcii Paulech a Hudcovičom dostala loptička k Stanekovi – 1:2.
V záverečnej časti hostia dobre bránili a podržal ich aj brankár Bartovic. V 41. min poistil víťazstvo hostí ich najlepší hráč Stanek, ktorý dal tretí gól. Tretiny: 0:0, 1:2, 0:1. Zostava HBC Andže: Bartovic – Mateička, Hudcovič, Burzala, M. Haring – Oravec, Paulech, Samuhel – Ábel, Stanek, Seman.