V šlágri posledného kola lepší majster

• 26. novembra 2008, 11:06
  • Autor:Igor Bombara

Záverečné 11. kolo jesennej časti minifutbalovej I. MPFL sa nieslo v znamení derby zápasov. Najskôr si zmerali sily mužstvá z konca tabuľky, Young Boys a Red Houses. Úspešnejší boli napokon „mladíci“, ktorí zdolali mužstvo z červených domov 3:2 (K. Labuda 2, Jankech – Bernadič 2).

Potom hráči Leftons, ktorí sú na druhom mieste tabuľky, rozstrieľali kanonierov z Arsenalu 10:1 (Pobjecký a Zedníček po 3, Jahoda 2, Beitl, Javorka – L. Trgala). V súboji mužstiev zo stredu tabuľky vyhralo Colo Colo nad 1. FC Juh 6:4 (M. Adamča 4, Antal, Kohút – Vadovič 2, I. Antal, Zborovjan).
V šlágri posledného kola prehral vedúci Wimbledon s úradujúcim majstrom, Manchestrom United, 1:2 (snímka). Dva góly majstra dal H. Kopál, za tenistov skóroval Pazderka. Futbalisti Ajaxu Profiklíma vyhrali nad Oázou 3:0 kontumačne a Slovan Matus mal voľno.