Ďalšie prehry hádzanárov

• 26. novembra 2008, 10:52
  • Autor:Š. Gregorička

Hádzanárske mužstvá MHK Victoria Bowling Piešťany mali v nedeľu výhodu domáceho prostredia, no opäť vyšli bodovo naprázdno. Prvoligové „áčko“ prehralo s Kúpeľmi Bojnice 27:30 a juniori podľahli „céčku“ ŠKP Bratislava 32:38.

V prvoligovom zápase sa čakalo, že hráči MHK konečne doma zabodujú naplno. Hoci už nastúpili aj s Braňom Lacuškom, opäť prehrali. Hostia dali vedúci gól a od stavu 1:1 v 2. min si stále udržovali niekoľkogólový náskok. V 13. min už viedli po chybách domácich 10:4. Piešťancom sa síce v poslednej minúte prvého polčasu podarilo dotiahnuť na rozdiel gólu (14:15), no posledné slovo mali Bojničania.
Tí si aj po prestávke udržiavali niekoľkogólové vedenie. Zverencom trénera Osleja sa aj vďaka niekoľkým úspešným zákrokom brankára Petra Šantavého podarilo v 48. min znížiť znova na rozdiel gólu (23:24), no hostia už ďalší zvrat nedovolili. V domácom mužstve dal Lacuška 8 gólov, Stanek 7, Rýdl 5, Stolár 2, Ričány, Odrejička, Kotula, Boliešik a Ďurina po 1.
Nedarilo sa ani druholigovým juniorom MHK Victoria Bowling. Tí prehrávali s „céčkom" bratislavských policajtov do prestávky už o sedem gólov a hostia v druhej polhodine zápasu zvýšili tento rozdiel ešte o jeden gól. Za juniorov MHK skórovali: Ričány 8, Stano a Horňák po 6, Olšavský 5, Stolár a Nedorost po 3.