Opití po imatrikulácii

  • Nezaradené
  • 24. novembra 2008, 21:23
  • Autor:MsP

Dvoch mladíkov, ktorí javili známky požitia alkoholu, zbadali členovia hliadky MsP na Sasinkovej ulici vo štvrtok o 20.45 h. Policajti ich vyzvali, aby predložili doklady totožnosti, ale tvrdili, že ich pri sebe nemajú. Odmietli uviesť svoje mená a jeden z nich sa dal na útek. Druhému museli nasadiť putá.

Utečenca asi po 200 metrov chytil člen hliadky a obidvoch mladých mužov predviedli na policajnú stanicu. Sedemnásťročný R. Š. z Trnavy mal v krvi 1,29 promile alkoholu a M. Š. (15), tiež z Trnavy, zistili 0,73 promile alkoholu v krvi. Alkohol im vraj dal nejaký muž, ktorého stretli na ceste do Indians Pubu, kde sa konal večierok pre imatrikulantov. Za priestupok dostal starší z chlapcov pokutu 300 korún.

Bitka pred Amstelom


Mestskí policajti dostali v piatok o pol dvanástej v noci oznam, že na lavičke pred Amstelom sa bijú medzi sebou neznáme osoby. Po príchode našli na lavičke sedieť muža, ktorý si držal ruku na tvári. A. V. (1992) z Piešťan uviedol, že ho napadla skupina osôb, ktoré však nevedel popísať. Policajti mužovi odporučili, aby sa dal ošetriť na pohotovosti a vec oznámil na polícii.

Farbu vyliali pod auto


Na políciu sa dostavil v piatok dopoludnia obyvateľ domu na Krajinskej 52, ktorý oznámil, že pod jeho autom je vyliata maliarska farba. Oznamovateľ tvrdil, že farbu na cestu vyliali robotníci, ktorí na dome opravovali balkóny. Policajti zistili, že muž hovorí pravdu, a tak službukonajúci operačný dôstojník zavolal na Stavebné bytové družstvo, ktoré opravu zabezpečovalo, aby farbu odstránili.

0 Shares

Najnovšie správy

V sobotu 22. júna začalo horieť v hoteli Eden na treťom nadzemnom podlaží. Hasiči museli evakuovať tridsať osôb, z nich dve malé deti…
  • 22.06.2024, 09:59
  • Krimi / Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
Dnes je nedeľa 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 23. júna 2024
Meniny má Sidónia, zajtra Ján