V Trebaticich nehorelo – grilovali vodu

  • Nezaradené
  • 28. októbra 2008, 12:14
  • Autor:vd
Martin Cifra

Uplynulý týždeň mali piešťanskí hasiči pokojný. Zasahovali iba v pondelok 13. októbra krátko pred pol jedenástou naobed. Horelo v Tehelnej ulici na Banke. Z pivnice rodinného domu sa cez okienko valil hustý čierny dym.

Ukázalo sa, že v dôsledku poškodenia elektroinštalácie kotla vznikol požiar, ktorý v kotolni spôsobil majiteľovi škodu asi desaťtisíc korún. Hasiči požiar zlikvidovali, čím uchránili štyristotisícovú hodnotu.
Vo štvrtok 16. októbra o pol desiatej večer upozornili hasičov na zatopené priestory Materského centra na Ulici A. Hlinku. Bolo tu potrebné odstaviť stupačku, pretože horúca voda vytekala z poškodeného radiátora. O odstávku sa postaral pracovník bytového podniku.
V ten istý deň vyrazili muži v modrom k planému poplachu v Trebaticiach. O pol jedenástej dopoludnia sa tu dymilo spod strechy rodinného domu. Po jeho majiteľovi nebolo ani chýru, ani slychu. A tak sa hasiči dostali k miestu cez susedný pozemok. Namiesto požiaru tu však našli len gril na podstienke, v ktorom horelo drevené uhlie. Dym z neho stúpal pod strechu domu. Medzičasom sa domov vrátila majiteľka. Na grile si vraj ohrievala vodu, pretože dom je odpojený od elektriny aj plynu.

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera