Smeti v Kocuriciach

  • Nezaradené
  • 21. októbra 2008, 11:36
  • Autor:MsP

V pondelok pred obedom oznámil mestskej polícii anonym, že v Kocuriciach pri potoku Dudváh sú vyvezené vrecia s odpadom. Polícia zistila, že okrem toho došlo aj k páchaniu ďalších protiprávnych skutkov, z ktorých je podozrivý konkrétny páchateľ.

Neustále vyhrážky


V  utorok pred obedom zasahovala polícia v dome na Nitrianskej ulici, kde sa 42-ročná I. B. sťažovala, že ju napadli spolubývajúci a všetko jej rozbíjajú. Policajti zistili, že žene sa spolubývajúca rodina J. B. neustále vyhráža. Na miesto sa dostavili aj štátni policajti, ktorí záležitosť prešetria.

Rozbíjali zastávku


V piatok v podvečer rozbili dvaja mladí muži sklenenú výplň na autobusovej zastávke na ulici Pod Párovcami. Mestskí policajti zadržali v blízkosti miesta podozrivé osoby, z ktorých sa jedna ku skutku priznala. Išlo o 15-ročného R. A. z Rožňavy, ktorého priestupok proti majetku policajti ďalej vyšetrujú.

Mladí pili a močili


V  piatok o 22.15 h policajti zasahovali na Kukučínovej ulici, kde skupinka mladých pod vplyvom alkoholu znečisťovala verejné priestranstvo zvratkami a močením. Dvoch mladíkov podozrivých zo spáchania priestupku, P. K. (1991) z Pobedima a D. T. (1991) zo So-koloviec, predviedli na útvar za účelom podania vysvetlenia. Obaja sa k priestupku priznali.

Tajili svoju totožnosť


V piatkový večer a noc sa mestskí policajti tiež zamerali na kontrolu podávania a požívanie alkoholických nápojov mladistvými v jednej z piešťanských prevádzok, nachádzajúcej sa v centre mesta. Zistili, že dvom mladistvým osobám zakúpili alkohol ich starší kamaráti. Na útvar MsP policajti tiež predviedli dve osoby, ktoré sa dopustili priestupku, keď uviedli nepravdivý údaj o svojej totožnosti.     

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 3. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery (misionárov) a Medzinárodným dňom…
  • 02.12.2023, 22:45
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 2. decembra. Tento deň je Svetovým dňom zrušenia otroctva. Meniny má Bibiána.
  • 01.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je štvrtok 30. novembra. Tento deň je Dňom počítačovej bezpečnosti. Meniny majú dnes Ondrej a Andrej.
  • 29.11.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 3. decembra 2023
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora