Policajné správy

  • Nezaradené
  • 14. októbra 2008, 11:38
  • Autor:MsP, KRPZ

Správy o činnosti štátnej polície a mestskej polície v Piešťanoch

Pohotový svedok chytil zlodeja


Z prečinu krádeže obvinila piešťanská polícia 17-ročného mladíka z Nového Mesta nad Váhom. Vo štvrtok 2. októbra na Ulici A. Hlinku v Piešťanoch oslovil poobede dve staršie miestne dámy. Ženy požiadal o pomoc pri orientácii v meste. Keď mu ženy pomohli, vzápätí jednej z nich vytrhol z ruky košík. S malým nákupom, ale hlavne s peňaženkou a osobnými dokladmi, sa dal na útek. 76-ročná pani volala o pomoc, čo si všimol 44-ročný muž. Ten mladíka dostihol, zadržal a zavolal hliadku mestskej polície. Mladíkovi hrozí za okradnutie ženy jednoročné väzenie.

Vykrádal automaty


Trest za krádež hrozí 17-ročnému mladíkovi z Piešťan. Na svedomí má vykrádanie hracích automatov v obci Banka. Najskôr 22. júla a potom aj 18. augusta sa vlámal do pohostinstva na Bananskej ulici, kde poškodil dvierka hracieho automatu. V prvom prípade si odniesol 13 500 korún a o mesiac neskôr ukradol 6200 korún. Polícia ho v oboch prípadoch obvinila z krádeže.

Fetoval na stanici


Vo štvrtok večer policajti vykázali z priestorov železničnej stanice 30-ročného B. P. z Piešťan. Mladík si totiž prikladal k nosu handričku a vdychoval z nej výpary.

Vyhnali ju na ulicu?


V piatok ráno zase policajti riešili prípad 17-ročnej J. H. z Mora-vian nad Váhom. Našli ju ležať na schodoch na Teplickej ulici. Hliadke dievčina povedala, že ju z domu vyhnali rodičia.

0 Shares

Najnovšie správy

sobota, 10. júna 2023
Meniny má Stanislava, zajtra Margaréta