Na Vodárenskej zhorel Opel Vectra

  • Nezaradené
  • 3. októbra 2008, 15:41
  • Autor:(vd)

Hneď v úvode uplynulého týždňa, v pondelok 22. septembra, piešťanskí hasiči odstraňovali uniknutú naftu z motorového vozidla na diaľnici D1v smere Trenčín – Bratislava.

V utorok hodinu po polnoci hasili muži vmodrom požiar, ktorý zachvátil Opel Vectra na Vodárenskej ulici v Piešťanoch. „Auto sa chytilo od horiaceho kontajnera," uviedol službukonajúci operačný dôstojník HaZZ. Predpokladaná škoda na vozidle predstavuje čiastku asi 57-tisíc korún, uchránené hodnoty sú nižšie – 10 000 Sk.
V stredu 24. septembra pomáhali záchranári uvoľňovať cestu pod Havranom, kde sa v dôsledku šmyku skrížilo nákladné auto s prívesom plným papiera. V dôsledku toho bola cesta prejazdná len v jednom jazdnom pruhu.
V nedeľu krátko popoludní horel vo vrbovskom chotári stoh slamy. Okrem Piešťancov likvidovali požiar aj siedmi dobrovoľníci z Vrbového. Stoh zhorel do tla, čím vznikla majiteľovi škoda asi 80-tisíc korún.
Piešťanskí hasiči okrem záchranárskych prác absolvovali aj cvičenie v Šintave, kde naťahovali nornú stenu pri ekologickej katastrofe. V piatok sa zase venovali školákom, ktorým v parku prezentovali svoju činnosť v rámci projektu Piešťany v pohybe.

0 Shares

Najnovšie správy

sobota, 10. júna 2023
Meniny má Margaréta, zajtra Dobroslava