Nadácia Adeli

Vodné pólo

Vodnopólisti KVP Kúpele Piešťany obsadili v extralige piate miesto. (archív KVP)

Najväčší úspech pólistov za posledných 23 rokov

Extraligoví vodnopólisti KVP Kúpele Piešťany majú za sebou úspešnú sezónu. V najvyššej slovenskej súťaži sa umiestnili tesne za elitnou štvorkou, keď obsadili piate miesto. Mladé družstvo KVP vedené trénerom Martinom Berlanským dosiahlo najväčší úspech za posledných 23 rokov.

16. 07. 2017 11:00  |  Šport / Vodné pólo
Ilustr. foto (archív KVP)

Dôležité víťazstvo v boji o medaily

Piešťanské vodné pólistky sa zúčastnili štvrtého turnaja prvej ligy SR žien v Bratislave. Postupne odohrali zápasy s družstvami z Košíc, Bratislavy a Vrútok. Piešťanky dokázali poraziť len Vrútky a v tabuľke im patrí aktuálne tretia priečka.

18. 05. 2017 15:00  |  Šport / Vodné pólo
Vodnopólistky Piešťan zdolali Topoľčany a Vrútky. (archív KVP)

Dve víťazstvá vodných pólistiek Kúpeľov v prvej lige žien

Tretie kolo prvej slovenskej ligy žien vo vodnom póle sa hralo v mestskej krytej plavárni v Topoľčanoch. Súperkami piešťanského družstva KVP Kúpele boli postupne domáce Topoľčany, Vrútky a Bratislava.

27. 04. 2017 14:00  |  Šport / Vodné pólo
Radovan Pieter sa strelecky presadil v oboch zápasoch. (archív KVP)

Vodnopólisti vstúpili do extraligovej nadstavby dvomi víťazstvami

Vodnopólisti KVP Kúpele Piešťany v základnej časti extraligy obsadili konečnú siedmu priečku a v súťaži pokračujú v skupine o 5.-8. priečku. Piešťancom úvodné dva zápasy vyšli na výbornú, keď zdolali Žilinu aj Topoľčany.

05. 04. 2017 13:00  |  Šport / Vodné pólo
Partia vodnopólistov pripravuje Evu na letnú prevádzku. (FB KVP Kúpele)

Vodnopólisti už chystajú Evu na letnú sezónu

O chvíľu je tu leto a s ním sa otvoria i brány kúpalísk. Už niekoľko rokov piešťanská Eva dýcha hlavne vďaka partii nadšencov z Klubu vodného póla. Aj tento rok si vyhrnuli rukávy a už chystajú kúpalisko na príliv návštevníkov z radov širokej verejn

31. 03. 2017 13:00  |  Šport / Vodné pólo
Vodnopólistky KVP Kúpele Piešťany vyhrali na turnaji v meste Chemnitz všetky zápasy. (archív KVP)

Piešťanské pólistky obhájili zlato na kvalitnom turnaji v Nemecku

V nemeckom meste Chemnitz sa počas víkendu 10. až 12. marca uskutočnil druhý ročník kvalitne obsadeného turnaja dievčat Delfina Deutschland Cup 2017 vo vodnom póle. Podujatie určené pre hráčky narodené v roku 2002 a mladšie prilákalo niekoľko tímov z Nemecka, Českej republiky a zúčastnil sa ho aj KVP Kúpele Piešťany. Mladé hráčky z Piešťan cestovali do Nemecka v neľahkej pozícii obhajcu prvenstva z vlaňajška, no nakoľko sa tento rok podujatia zúčastnilo až sedem tímov, obhajoba sa javila ako veľmi náročná úloha. Piešťanské športovkyne podali vynikajúce výkony a opäť získali titul.

24. 03. 2017 14:00  |  Šport / Vodné pólo
Piešťanské vodnopólistky opustili pred sezónou viaceré opory. (archív KVP)

Prvá liga žien vo vodnom póle: Piešťanky s veľkými zmenami

Úvodným turnajom, ktorý sa uskutočnil v Košiciach, odštartoval nový ročník prvej vodnopólovej ligy žien. Štartujú v ňom aj hráčky piešťanského klubu KVP Kúpele – obhajkyne majstrovského titulu. Hovorí sa, že ľahšie je titul získať, ako ho obhájiť, v prípade piešťanských pólistiek to bude platiť dvojnásobne.

08. 03. 2017 14:00  |  Šport / Vodné pólo
Ilustr. foto  (archív KVP)

Vodnopólisti po základnej časti siedmi

Posledný zápas základnej časti vodnopólovej extraligy hráčom KVP Kúpele Piešťany príliš nevyšiel. Piešťanci prehrali v Novákoch s domácim klubom vysoko 4:19. V základnej časti tak skončili na predposlednej siedmej priečke a čakajú ich súboje o umiestnenie na piatom až ôsmom mieste.

01. 03. 2017 11:00  |  Šport / Vodné pólo
Hráči KVP Kúpele Piešťany podľahli favorizovaným Košiciam len tesne. (archív KVP)

Vodnopólisti KVP potrápili Hornets Košice

Extraligoví vodnopólisti KVP Kúpele Piešťany odohrali v sobotu v Novákoch zápas 12. kola základnej časti proti ŠK Hornets Košice. V atraktívnom stretnutí boli Piešťanci favorizovanému súperovi dlho vyrovnaným protivníkom, Košičania však napokon zvíťazili tesne o dva góly 18:16.

14. 02. 2017 16:00  |  Šport / Vodné pólo
Piešťanské vodnopólistky ovládli úvodný turnaj sezóny v Novákoch. (archív KVP)

Vodnopólové kadetky KVP Kúpele odštartovali novú sezónu bravúrne

Vodnopólové kadetky KVP Kúpele Piešťany otvorili novú sezónu Zimnými Majstrovstvami Slovenska. Turnaj sa uskutočnil v Novákoch a piešťanské vodné pólistky sezónu začali tak, ako predchádzajúcu skončili - víťazstvom vo všetkých zápasoch.

16. 12. 2016 10:00  |  Šport / Vodné pólo
Články 11 - 20 z 133
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa