Tenis

Ilustr. foto (archív mr)

Rybáriková skončila v druhom kole, cítila sa nesvoja

Piešťanská tenistka Magdaléna Rybáriková skončila na grandslamovom turnaji Australian Open v druhom kole, kde podľahla s Číňankou Šuaj Pcheng nasadenou ako dvadsiatouza 70 minút 1:6.

21. 01. 2015 11:01  |  Šport / Tenis
Ilustr. foto (archív L.L.)

Lacko v druhom kole nestačil na Bulhara Dimitrova

Slovenský tenista Lukáš Lacko prehral v stredajšom stretnutí druhého kola dvojhry na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open v Melbourne s jasne favorizovaným Bulharom Grigorom Dimitrovom, nasadeným ako desiatym za 169 minút dôstojne 3:6, 7:6 (10), 3:6, 3:6.

21. 01. 2015 10:41  |  Šport / Tenis
Tenistka Dominika Cibulková si na galavečer obliekla vyzývavú róbu. (Facebook D. C.)

Cibulková skončila v ankete Športovec roka 2014 tretia

Odchovankyňa piešťanského tenisu Dominika Cibulková má za sebou úspešný rok 2014 a vo vyhlasovaní tradičnej ankety Športovec roka za uplynulý rok skončila na treťom mieste. Pred ňou sa umiestnil len držiteľ hokejového Stanley Cupu Marián Gáborík a olympijská víťazka v biatlone Anastasia Kuzminová.

07. 01. 2015 16:00  |  Šport / Tenis
Daviscupový kapitán porozprával mládežníkom množstvo zaujímavých zážitkov. (th)

M. Mečíř: Kvality Lukáša Lacka poznám, v USA to, žiaľ, nevyšlo

Do vianočného dvojčísla sme pripravili špeciálny rozhovor s osobnosťou svetového rangu. Vyspovedali sme olympijského víťaza v tenise zo Soulu 1988 a v súčasnosti nehrajúceho kapitána reprezentačného tímu mužov Miloslava Mečířa, ktorý otvorene hovoril o situácii v mládežníckom športe na Slovensku, ale aj o nálade v daviscupovom tíme, o ktorom sa v poslednej dobe nepísalo práve v najlepšom.

27. 12. 2014 10:00  |  Šport / Tenis
Filip Horanský (archív fh)

Ako trávia vianočné sviatky známi športovci z piešťanského regiónu

Vianočné sviatky sú obdobím pokoja, rodinnej pohody a ďalších krásnych chvíľ, ktoré trávime v kruhu príbuzných. Pre športovcov sú Vianoce o to krajšie, veď po roku plnom zápasov, pretekov, tréningov a náročného cestovania majú konečne niekoľko dní zaslúženého voľna, keď môžu vypnúť od náročného programu, odreagovať sa a načerpať ďalšie sily. O tom, že aj oni sú iba ľudia, ktorí dodržiavajú tradičné zvyky, nás presvedčilo niekoľko športovcov z regiónu.

22. 12. 2014 12:00  |  Šport / Tenis
Ilustračné foto. (archív D.C.)

Stane sa Dominika Cibulková športovcom roka 2014?

Odchovankyňa piešťanského tenisu Dominika Cibulková sa dostala medzi desať najlepších športovcov Slovenska za rok 2014, z ktorých vzíde absolútny víťaz ankety Športovec roka. Cibulková sa o to zaslúžila najmä finálovou účasťou na grandslame Australian Open.

17. 12. 2014 16:00  |  Šport / Tenis
Ilustračné foto. (archív D.C.)

Američania pripravujú dokument o živote Dominiky Cibulkovej

O kariére slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej vzniká dokument, ktorý pripravuje štáb amerického kanála Tennis Channel. Jednu časť natáčajú na Floride, kde sa slovenská jednotka momentálne pripravuje. Ďalšiu zasa Američania točia na Slovensku, kde navštívili Národné tenisové centrum.

15. 12. 2014 08:12  |  Šport / Tenis
Ilustr. foto (archív mr)

Rybáriková si váži triumf nad Halepovou a finále v New Havene

Na rozdiel od predchádzajúcich troch sezón nevyhrala piešťanská tenistka Magdaléna Rybáriková v práve skončenej žiadny turnaj na hlavnom okruhu WTA. Finálová účasť v New Havene či semifinále na Wimbledone vo štvorhre v kombinácii so súčasným 50. miestom v rebríčku sú však jednoznačné pozitíva.

05. 12. 2014 16:00  |  Šport / Tenis
Ilustr. foto (archív L.L.)

Lacka bude trénovať Karol Beck

Karol Beck sa stal novým trénerom tenistu Lukáša Lacka. Dvadsaťsedemročný piešťanský rodák informoval o dohode na celú sezónu 2015. Zároveň potvrdil, že do súťažného ročníka vstúpi v indickom Chennai.

03. 12. 2014 16:00  |  Šport / Tenis
Ilustr. foto (archív L.L.)

Lacko má po sezóne, Simon ho už trénovať nebude

Ladislav Simon po dvoch rokoch už nie je trénerom slovenského tenistu Lukáša Lacka. Zmluvu mali do konca tejto sezóny a nedohodli sa na pokračovaní spolupráce. Kouč to uviedol pre spravodajstvo Slovenského tenisového zväzu. Dvadsaťsedemročný piešťanský rodák Lacko sa pod vedením Simona dostal najvyššie na 44. miesto vo svetovom rebríčku.

21. 11. 2014 15:52  |  Šport / Tenis
Články 61 - 70 z 412
Gargo - Krbové a interiér štúdio
Lekáreň Regia

Anketa