Lodenica

Tenis

Filip Horanský (archív fh)

Tenista Horanský ovládol turnaj v Belgicku

Piešťanský tenista Filip Horanský potvrdil pozíciu nasadenej jednotky na turnaji ITF kategórie Futures v belgickom Nieuwpoorte, kde sa stal víťazom dvojhry.

13. 07. 2015 10:36  |  Šport / Tenis
B. Stankovič je rodákom z Piešťan. (L. Duračka)

Branislav Stankovič oslávil päťdesiatku

V sobotu 30. mája oslávil významné životné jubileum - 50. narodeniny - člen Siene slávy slovenského tenisu Branislav Stankovič. Rodák z Piešťan sa počas svojej kariéry dostal na 86. miesto vo svetovom rebríčku ATP v dvojhre a bol na 126. pozícii vo štvorhre.

03. 06. 2015 14:00  |  Šport / Tenis
Lukášovi Lackovi a jeho partnerke Simone Simanovej sa narodil chlapček Lucas. (FB L. Lacka)

Lacko sa stal otcom

Tenista Lukáš Lacko si zahrá na parížskom antukovom grandslamovom Roland Garros už ako otec. Partnerka 27-ročného piešťanského rodáka Simona Simanová priviedla na svet chlapčeka Lucasa.

26. 05. 2015 10:00  |  Šport / Tenis
Ilustr. foto. (red)

Štartuje tenisový Piešťanský pohár

Na dvorcoch TK Kúpele Piešťany sa v utorok začína hlavná súťaž ďalšieho významného mládežníckeho tenisového turnaja - 22. ročníka Piešťanského pohára.

12. 05. 2015 12:08  |  Šport / Tenis
Piešťanskí tenisti (vpravo) získali bronzové medaily prakticky bez boja, keďže družstvo Popradu na súboj nepricestovalo. (archív TK Kúpele)

Tenisti Kúpeľov získali extraligový bronz

Posledný aprílový týždeň je už pravidelne vyhradený pre tenisovú extraligu. V osemčlenných skupinách hrajú samostatne muži a ženy. V oboch kategóriách majú zastúpenie len štyri slovenské kluby. Medzi ne dlhodobo patrí i TK Kúpele Piešťany. Po minuloročnom štvrtom mieste sa muži posunuli o jednu priečku vyššie a získali bronzové medaily.

08. 05. 2015 16:00  |  Šport / Tenis
Filip Horanský (archív fh)

Tenista Horanský vyhral turnaj v Tunisku

Piešťanský tenista Filip Horanský sa stal víťazom dvojhry na turnaji ITF kategórie Futures v tuniskom El Kantaoui. Dvadsaťdvaročný najvyššie nasadený hráč triumfoval v nedeľňajšom finále nad belgickou osmičkou podujatia Christopherom Heymanom 6:4, 6:2 a vybojoval si svoj štvrtý singlový titul na mužskom okruhu ITF. Predchádzajúce tri dosiahol Horanský zhodne na antukových turnajoch v Rumunsku.

05. 05. 2015 15:30  |  Šport / Tenis

Cibulková chce stihnúť Wimbledon

Slovenská tenistka a odchovankyňa piešťanského tenisu Dominika Cibulková by sa po zranení chcela do súťažného kolotoča naplno vrátiť na júnovom turnaji na tráve v holandskom Hertogenboschi a potom by sa rada predstavila aj na treťom grandslame sezóny vo Wimbledone. Pre liečbu nestihne druhý turnaj veľkej štvorky na prelome mája a júna na antuke v Paríži. Nedávna členka Top 10 svetového rebríčka WTA v dvojhre podstúpila v marci operáciu ľavej nohy.

01. 05. 2015 15:00  |  Šport / Tenis

Začal sa tenisový Slovakia Cup

Tridsiaty siedmy ročník medzinárodného tenisového turnaja Slovakia Cup, ktorý je v kalendári ITF najvýznamnejšou súťažou juniorov do 18 rokov usporiadanou na Slovensku, štartuje letný turnajový program Tenisového klubu Kúpele Piešťany.

21. 04. 2015 15:00  |  Šport / Tenis

Rybárikovú nahradila v tíme Kristína Schmiedlová

Vyšetrenia v Nemecku odhalili u 26-ročnej piešťanskej rodáčky Rybárikovej, 53. v počítačovom poradí, výrastok na päte a zapálenú achilovku. Paradoxne je to podobná indispozícia ako tá, pre ktorú momentálne po marcovej operácii nehrá Dominika Cibulková.

15. 04. 2015 14:09  |  Šport / Tenis
Ak to M. Vajdovi čas dovoľuje, v Piešťanoch sa vždy rád zastaví. (šg)

Djokovičov tréner Marián Vajda oslávil päťdesiatku

Päťdesiatka titulov Novaka Djokoviča, ktorú srbský tenista zavŕšil v nedeľu v kalifornskom Indian Wells, nie je jediným takýmto číslom spojeným v týchto dňoch s lídrom svetového rebríčka. V utorok 24. marca totiž oslávil 50. narodeniny Belehradčanov slovenský tréner Marián Vajda.

02. 04. 2015 12:00  |  Šport / Tenis
Články 61 - 70 z 431
Regal Burger

Anketa