Nadácia Adeli

Tenis

D. Cibulková si túru v Tatrách sťažila
nesením propán-butánovej fľaše. (FB D. Cibulkovej)

Dril Cibulkovej sa začal v Tatrách, pokračuje na Floride

Pár dní výdychu v piešťanských kúpeľoch, potom týždeň pomalého rozbehu vo Vysokých Tatrách a teraz smer slnečná Florida. Nie však na dovolenku, ale za tvrdou drinou. Tenistka Dominika Cibulková začala prípravu na sezónu, v ktorej bude obhajovať víťazstvá na štyroch turnajoch vrátane majstrovského WTA Finals v Singapure a tiež posun do Top 5 svetového rebríčka. Zverenkyňa Mateja Liptáka vie, že akékoľvek podcenenie v tréningu by sa jej nemuselo vyplatiť.

07. 12. 2016 08:02  |  Šport / Tenis
D. Cibulková vhodila úvodné buly zápasu KHL Slovan Bratislava - Dinamo Riga. (FB D. Cibulkovej)

D. Cibulková slovenskou Tenistkou roka 2016

Odchovankyňa piešťanského tenisu a aktuálne jedna z najväčších hviezd medzi ženami Dominika Cibulková sa stala víťazkou tradičnej slovenskej ankety Tenista roka 2016. Pre nedávnu víťazku Turnaja majsteriek je to siedme prvenstvo (aj 2008, 2009, 2011, 2012, 2013 a 2014), čím sa dotiahla na čelo historického poradia ku Karolovi Kučerovi, Dominikovi Hrbatému a Daniele Hantuchovej.

23. 11. 2016 15:56  |  Šport / Tenis
Fotenie s trofejou si tenisová šampiónka náramne užila. (FB D. Cibulkovej)

D. Cibulková: Môžem dosiahnuť ešte viac

Víťazka WTA Finals v Singapure 2016 a piata najlepšia tenistka sveta Dominika Cibulková v pondelok 31. októbra hneď po príchode z letiska absolvovala v bratislavskom hoteli stretnutie s novinármi aj autogramiádu, kde sa s verejnosťou podelila o svoje bezprostredné pocity. Neskôr úspešnú tenistku prijal aj slovenský prezident Andrej Kiska.

09. 11. 2016 14:00  |  Šport / Tenis

Tomáš Horký: Úspech príkladnej bojovníčky

Som nesmierne rád, že žijem v dobe Petra Sagana, a takisto som veľmi šťastný, že môžem žiť v dobe Dominiky Cibulkovej. Pre jej vystúpenie na turnaji majsteriek v Singapure ťažko hľadať iné slová ako superlatívy. Jej víťazstvo medzi najužšou svetovou tenisovou elitou je jednoducho bomba!

31. 10. 2016 16:44  |  Piešťany / Editoriál
Dominika Cibulková dobyla majstrovský turnaj WTA Finals v Singapure majstrovským výkonom. (FB D. Cibulkovej)

Cibulková dosiahla životný úspech

Dominika Cibulková dosiahla najväčší individuálny úspech slovenského tenisu v ére samostatnosti. Zvíťazila za 77 minút 6:3, 6:4 nad nemeckou jednotkou svetového rebríčka Angelique Kerberovou v nedeľňajšom finále dvojhry na koncoročnom výberovom šampionáte BNP Paribas WTA Finals presented by SC Global v Singapure (23. - 30. októbra, celková dotácia 7 miliónov USD aj so štvorhrou, tvrdý povrch v hale Singapore Indoor Stadium v komplexe Sports Hub).

30. 10. 2016 19:17  |  Šport / Tenis
Radosť Dominiky Cibulkovej po víťazstve na turnaji v rakúskom Linzi. (FB D. Cibulkovej)

Cibulková ovládla turnaj v Linzi a zahrá si medzi svetovou elitou

Slovenská tenistka Dominika Cibulková nasadená ako druhá zvíťazila za 104 minút 6:3, 7:5 nad Švajčiarkou Viktorijou Golubicovou v nedeľňajšom finále dvojhry na turnaji WTA v rakúskom Linzi. Podujatím prešla bez straty čo i len setu.

18. 10. 2016 09:30  |  Šport / Tenis
Tohtoroční účastníci Vrškárskej ligy - stoja zľava: Ľudovít Bartovic, Slavomír Švorc,
Peter Kubranský, Richard Belanec, Július Šiška, Daniel Vido, Dušan Legenza,
Vladimír Púchy, v podrepe zľava: Vladimír Hanic, Ivan Hrdina a Kamil Mišík. (Š. Gregorička)

Víťazom Vrškárskej ligy v tenise znova Ivan Hrdina

Vrškárska liga v tenise veteránov nad 40 rokov v Piešťanoch má za sebou už 31. kapitolu. Do bojov o prvenstvo sa v tejto dlhodobej súťaži, ktorá sa hrá systémom každý s každým, zapojilo trinásť hráčov. Víťazom sa zaslúžene stal obhajca prvenstva Ivan Hrdina z Banky, ktorý v priebehu celej súťaže i v záverečnom play-off nestratil ani set.

30. 09. 2016 13:00  |  Šport / Tenis
Lukáš Lacko počas tréningu. (FB L. Lacka)

Lacko: Nepodal by som stopercentný výkon

Slovenský tenista Lukáš Lacko sa po skreči z 29. augusta proti domácemu Ernestovi Escobedovi na grandslamových US Open v New Yorku nedal natoľko dokopy, aby plnohodnotne mohol pomôcť tímu SR proti Austrálčanom 16.-18. septembra na tráve vonku v Sydney v play-off o svetovú skupinu Davisovho pohára 2017 reprezentačných družstiev mužov.

16. 09. 2016 09:00  |  Šport / Tenis
Tenistku Magdalénu Rybárikovú trápia v poslednej dobe zdravotné problémy. (FB M. Rybárikovej)

Rybáriková má za sebou artroskopiu kolena

Piešťanská tenistka Magdaléna Rybáriková podstúpila ďalšiu operáciu. Po júlovej chirurgickej reparácii zápästia nedominantnej ľavej ruky tentoraz mala pod skalpelom koleno.

24. 08. 2016 14:00  |  Šport / Tenis
Piešťanská tenistka Magdaléna Rybáriková zverejnila fotku
z nemocničného lôžka na svojom oficiálom facebookovom profile. (FB M. Rybárikovej)

Rybáriková absolvovala operáciu zápästia

Piešťanská tenistka Magdaléna Rybáriková podstúpila operáciu zápästia na nedominantnej ruke a čaká ju niekoľko týždňov bez tenisu.

02. 08. 2016 14:00  |  Šport / Tenis
Články 41 - 50 z 441
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa