Tenis

Hološko sa stretol s Djokovičom (FSA)

Hološko sa stretol s Djokovičom, ten o ňom vedel všetko

Vcelku nečakaný zážitok má za sebou slovenský futbalový reprezentant v službách austrálskeho FC Sydney, ktorý sa rozhodol využiť krátke voľno návštevou tenisového grandslamu v Melbourne. Náhoda chcela, aby sa ubytoval v tom istom hoteli ako niektoré tenisové hviezdy.

20. 01. 2016 10:09  |  Rubriky / Aktuálne
Adrián Kopál (vd)

Úspech mladého tenistu A. Kopála

Mladý tenista TK Kúpele Piešťany Adrián Kopál odštartoval sezónu veľmi úspešne. Na decembrových majstrovstvách Západoslovenského regiónu staršieho žiactva v Trenčíne sa v dvojhre prebojoval do semifinále a vo štvorhre sa stal majstrom regiónu. Piešťanec uspel v konkurencii 24 najlepších tenistov západnej časti Slovenska.

15. 01. 2016 10:00  |  Šport / Tenis
L. Lacko (commons.wikimedia.org-/si.robi/)

Lacko predstavil trénerov

Slovenský tenista Lukáš Lacko po ukončení spolupráce s Karolom Beckom už vyriešil trénerskú otázku na nasledujúcu sezónu.

16. 12. 2015 08:54  |  Šport / Tenis

Spolupráca Lacka s Beckom sa skončila

Spolupráca slovenského tenistu Lukáša Lacka so začínajúcim koučom Karolom Beckom sa po jednej sezóne uzavrela, možno nie navždy. Hoci ešte minulý týždeň si piešťanský tenista spoluprácu pochvaľoval, teraz je všetko inak.

02. 12. 2015 13:30  |  Šport / Tenis
Ilustr. foto (archív L.L.)

Lacko a jeho kouč Beck našli koncept

Slovenský tenista Lukáš Lacko má za sebou prvú sezónu pod trénerským vedením Karola Becka.

25. 11. 2015 10:52  |  Šport / Tenis
Vladimír Púchy odovzdáva večne putovný pohár víťazovi Ivanovi Hrdinovi. (archív šg)

Tenisová Vrškárska liga napísala už tridsať kapitol

Už tridsať ročníkov má v Piešťanoch za sebou Vrškárska liga v tenise. Súťaž pre neregistrovaných hráčov založil v roku 1986 Štefan Gregorička. Vtedy netušil, že sa dožije takého pekného jubilea. Záujem o ňu neutícha, v budúcom roku načne aj štvrtú desiatku.

23. 10. 2015 14:00  |  Šport / Tenis
Filip Polášek bol v nedávnej minulosti úspešným tenistom. (stz.sk)

Bývalý tenista Polášek trénuje mládež v Piešťanoch

Najlepší tenista roka 2008 na Slovensku Filip Polášek sa stal šéftrénerom tenisového klubu TK HSC Piešťany, ktorý manažujú Peter Habán a Branislav Stankovič. Bývalý daviscupový reprezentant nastúpil do funkcie 1. septembra.

14. 10. 2015 12:11  |  Šport / Tenis
Michalský turnaj vyhrala dvojica Andrej Škodáček (vľavo) a Ľubomír Vavák. (Iveta Marciová)

Tenis v Ostrove vyhral aj nad počasím

Nadšenci tenisu v T clube Ostrov aj napriek neprívetivému počasiu odohrali štvrtý ročník Michalského tenisového turnaja. Prihlásení 24 účastníci z Ostrova, Krakovian, Vrbového, Krajného, Veľkých Kostolian a Topoľčian si zmerali sily vo štvorhre.

07. 10. 2015 16:00  |  Šport / Tenis
Finalisti kategórie nad 60 rokov Viliam Kunert (vľavo) a Peter Ábel. (šg)

Dobrý nápad s Piešťany Tennis Tour sa vydaril

V Tenisovom klube Kúpele Piešťany sa rozhodli oživiť rekreačné hranie. V minulosti bývali tenisové dvorce plné rekreačných hráčov, ktorí často mávali problémy dostať sa na kurty. V posledných rokoch bola situácia zväčša opačná. S cieľom pritiahnuť tenistov na dvorce začali organizovať sériu turnajov pre rekreačných hráčov pod názvom Piešťany Tennis Tour 2015.

22. 09. 2015 12:00  |  Šport / Tenis
Ilustr. foto. (red)

Skončila sa základná časť PTT

Štvrtým turnajom rekreačných hráčov sa skončila na dvorcoch TK Kúpele základná časť Piešťanskej tenisovej tour (PTT) veteránov. V ňom sa definitívne rozhodlo o účastníkoch turnaja Masters, ktorý sa uskutoční 11. a 12. septembra. V každej vekovej kategórii si zahrá Masters osem najlepších hráčov.

03. 09. 2015 11:00  |  Šport / Tenis
Články 31 - 40 z 413
Gargo - Krbové a interiér štúdio
Lekáreň Regia

Anketa