GEFCO

Kolky

Ilustr. foto (archív MKK)

Kolkárom MKK sa príliš nedarilo, bodovalo iba céčko

Predchádzajúce kolo bolo pre všetky družstvá Mestského kolkárskeho klubu Piešťany úspešné, no to posledné prinieslo iba málo radosti, keď jediný bod získalo treťoligové céčko.

24. 09. 2015 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Kolkári MKK Piešťany úspešní na všetkých frontoch

Úspešnú sobotu majú za sebou kolkári Mestského kolkárskeho klubu Piešťany. Všetkým trom družstvám sa darilo, keď dokázali všetky naplno bodovať.

18. 09. 2015 10:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Piešťanskí kolkári chcú v extralige skončiť do ôsmeho miesta

Počas uplynulého víkendu odštartovali všetky kolkárske súťaže, v ktorých majú zastúpenie aj Piešťanci zásluhou troch družstiev MKK. Vlajkovou loďou oddielu je A-mužstvo, ktoré sa po roku opäť vrátilo do extraligy. O predsezónnych novinkách nás informoval hrajúci tréner MKK Piešťany Michal Schmidl.

10. 09. 2015 15:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

MKK vstúpil do nového ročníka prehrou

Uplynulý víkend sa začali všetky kolkárske súťaže ročníka 2015/16. Kolkári Mestského kolkárskeho klubu Piešťany budú reprezentovať družstvá “A” (Extraliga muži), “B” (1. liga západ), “C” (3. liga Trnava + Nitra) a dorastenci. Úvodné kolo prinieslo prehru áčka, remízu béčka a výhru céčka.

09. 09. 2015 14:00  |  Šport / Kolky
Rakovičanka R. Dalošová (vľavo) sa pred domácim publikom výborne predviedla. (L. Duračka)

Kolkárka Dalošová ženskou vicemajsterkou Slovenska

Počas uplynulého víkendu sa na rôznych kolkárňach uskutočnili majstrovstvá Slovenska vo viacerých vekových kategóriách. Úspešne si počínali kolkári z KK Rakovice, rakovická kolkáreň navyše hostila majstrovstvá v ženskej kategórii.

01. 05. 2015 11:00  |  Šport / Kolky
Družstvo Povodia Váhu, ktoré vyhralo ligu i pohár: (stoja zľava) Milan Koščál, Anton Valovič, Róbert Sulák, Alojz Raška, Jaroslav Bittner a Milan Kubrický. (Peter Zemánek)

Kolkári Povodia Váhu s víťaznou „DUPĽOU“

Súťažou o Ligový pohár vyvrcholil 31. ročník mestskej Domoss kolkárskej ligy. Obe súťaže vyhralo podľa očakávania Povodie Váhu, ktoré bude spolu s družstvom Silodoor reprezentovať Piešťany na turnajoch vyššieho územného celku i na majstrovstvách Slovenska mestských líg.

24. 04. 2015 13:00  |  Šport / Kolky
MKK Piešťany (archív  M. Schmidla)

Kolkári Piešťan postupujú do extraligy

V ročníku 2014/15 sa podarilo kolkárom MKK Piešťany splniť predsezónne ciele. A-družstvo sa s veľkým náskokom stalo víťazom prvej ligy západ a priamo postúpilo do extraligy mužov. B-družstvo, ktoré bojovalo na opačnom konci tabuľky, sa nakoniec zachránilo a zabezpečilo si účasť aj v budúcoročnej prvej lige.

23. 04. 2015 13:00  |  Šport / Kolky
MKK Piešťany (archív  M. Schmidla)

Polovičný úspech piešťanských kolkárov

V 29. kole prvej kolkárskej ligy čakal na kolkárov MKK Piešťany „A“ i „B“ súper zo Starej Turej. Kým už istý víťaz ligy, A-družstvo MKK, si zmeral sily s vypadávajúcim „béčkom“, rezerva Piešťan bojovala o záchranu proti „áčku“ Staroturanov.

15. 04. 2015 13:00  |  Šport / Kolky
MKK Piešťany (archív  M. Schmidla)

Kolkári MKK Piešťany postupujú do extraligy

Už tri kolá pred koncom je jasné, že víťazom prvej kolkárskej ligy, skupina západ, budú kolkári A-družstva MKK Piešťany. Výbornú sezónu, keď od začiatku súťaže boli na čele, potvrdili v zápase proti tretím Zlatým Klasom, ktoré porazili 6:2.

31. 03. 2015 15:30  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Povodie Váhu obhájilo prvenstvo

Záverečnými dvomi kolami dohrali 31. ročník mestskej Domoss kolkárskej ligy. Majstrovský titul obhájilo družstvo Povodia Váhu pred Silodoor a Daxtavom. Aj v súťaži jednotlivcov patrí prvenstvo Povodiu Váhu. Získal ho Róbert Sulák s priemerom 268 zvalených kolkov na zápas. Druhý skončil jeho oddielový kolega Anton Valovič (264,1) a tretia Zuzana Obertášová zo Silodoor (263,8).

26. 03. 2015 16:00  |  Šport / Kolky
Články 41 - 50 z 141
GARGO
Regal Burger

Anketa