Kolky

Ilustr. foto (archív MKK)

Všetky družstvá MKK svoje zápasy vyhrali

Výborný týždeň majú za sebou všetky družstvá Mestského kolkárskeho klubu Piešťany. Extraligisti MKK dokázali poraziť Sučany 5:3, béčko zdolalo Trenčín 6:2 a C-družstvo vyhralo v Zlatých Klasoch 4:2.

25. 11. 2015 12:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Začala sa mestská Domoss kolkárska liga

Najstaršou fungujúcou mestskou súťažou pre neregistrovaných športovcov v Piešťanoch je mestská kolkárska liga. Tá patrí v tomto športe medzi najstaršie mestské ligy na Slovensku, veď tento mesiac sa začal už jej 32. ročník. Aj v tomto roku sa liga hrá pod patronátom Domossu. Do súťaže sa prihlásilo deväť štvorčlenných družstiev a prvenstvo obhajujú hráči Povodia Váhu.

20. 11. 2015 10:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Prehra extraligových kolkárov s Vrútkami

Na programe deviateho kola extraligy mužov bol zápas tabuľkovo blízkych domácich hráčov Piešťan a hostí z Vrútok. Vzhľadom na domácu formu a výkony súpera na vonkajších dráhach bolo favoritom družstvo MKK. Ako to ale býva, papierové predpoklady nie vždy bývajú naplnené - Piešťany totiž prehrali 2:6.

19. 11. 2015 14:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Kolkári v Podbrezovej takmer prekvapili

V ôsmom kole kolkárskej extraligy cestovali kolkári MKK Piešťany na dráhy Podbrezovej na súboj s B-družstvom. Môže sa zdať podľa názvu, že „len” rezerva domácich, no účinkujú v nej aktuálni alebo bývalí reprezentanti Slovenska. Piešťanci si v zápase viedli dobre a takmer sa postarali o prekvapenie.

12. 11. 2015 13:00  |  Šport / Kolky
Šimon Dúbrava z MKK Piešťany. (archív MKK)

Extraligisti vyšli naprázdno, rezerva MKK excelovala

V siedmom kole kolkárskej extraligy cestovali hráči MKK Piešťany na východ Slovenska. Na dráhach Slavoja Veľký Šariš ich čakal ťažký súboj so štvrtým tímom tabuľky, v ktorom Piešťanci prehrali 1:7. Lepšie si počínala rezerva MKK, Sládkovičovo porazila jednoznačne 8:0.

29. 10. 2015 10:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Extraligoví kolkári vyhrali nad Trstenou

V šiestom kole kolkárskej extraligy čakal na MKK Piešťany súboj nováčikov proti ŠKK Trstená Starek. Perspektívne hosťujúce družstvo, ktorému sa na podobných dráhach, ako sú tie piešťanské, darí, prišlo s ambíciou bodovať. Piešťanci im to však nedovolili a vyhrali 5:3.

22. 10. 2015 13:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Kolkári MKK vyhrali na pôde rezervy Interu Bratislava

vicemajstrovi Interu Bratislava, cestovali do hlavného mesta na súboj s rezervou Interu. Vzhľadom na aktuálnu formu a postavenie v tabuľke sa očakával vyrovnaný súboj. Piešťancom sa však zadarilo a vyhrali 7:1.

16. 10. 2015 14:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Kolkári MKK remizovali s vicemajstrom

V štvrtom kole najvyššej kolkárskej súťaže pricestoval do Piešťan minuloročný vicemajster z Interu Bratislava „A”. Dlhoročne špičkové slovenské družstvo bolo favoritom aj stretnutia s nováčikom. Piešťanci však tiež potvrdili svoju kvalitu a na domácej palubovke uhrali remízu. B-družstvo MKK si doma poradilo s nováčikom súťaže KK Slávia Nitra v pomere 7:1.

01. 10. 2015 12:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Kolkárom MKK sa príliš nedarilo, bodovalo iba céčko

Predchádzajúce kolo bolo pre všetky družstvá Mestského kolkárskeho klubu Piešťany úspešné, no to posledné prinieslo iba málo radosti, keď jediný bod získalo treťoligové céčko.

24. 09. 2015 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Kolkári MKK Piešťany úspešní na všetkých frontoch

Úspešnú sobotu majú za sebou kolkári Mestského kolkárskeho klubu Piešťany. Všetkým trom družstvám sa darilo, keď dokázali všetky naplno bodovať.

18. 09. 2015 10:00  |  Šport / Kolky
Články 31 - 40 z 139
GARGO
Regal Burger

Anketa