Kolky

Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Bez prehry už len obhajca prvenstva

V 32. ročníku piešťanskej mestskej Domoss kolkárskej ligy sa zatiaľ odohrali štyri kolá. Po nich zostalo bez prehry len Povodie Váhu, ktoré v šlágri štvrtého kola zdolalo vo výbornom a dramatickom zápase ďalšie neporazené družstvo - Mix Tatiana - o tri kolky, keď prehrávalo už o vyše tridsať.

04. 12. 2015 15:14  |  Šport / Kolky
Najlepší z MKK Milan Miklošovič zvalil 592 kolkov. (L. Duračka)

M. Miklošovič: Zápas bol sviatkom

Zaplnená piešťanská kolkáreň sledovala v sobotu veľký šláger. Predstavila sa tu totiž ŽP Šport Podbrezová - jeden z najlepších svetových tímov v tomto športe. Zápas mal teda jasného favorita, ktorý napokon aj zvíťazil 6:2, ale Piešťanci sa za svoj výkon rozhodne nemusia hanbiť.

03. 12. 2015 16:00  |  Šport / Kolky
Atraktívny zápas sledovala zaplnená mestská kolkáreň. (M. Schmidl)

Kolkári MKK dlho odolávali majstrovi z Podbrezovej

Malý športový sviatok čakal uplynulú sobotu na kolkárov Mestského kolkárskeho klubu v Piešťanoch, keď v 11. kole extraligy mužov privítali 16-násobného majstra Slovenska - ŽP Šport Podbrezová. Družstvo plné slovenských a srbských reprezentantov na čele s najlepším svetovým hráčom Vilmosom Zavarkom podľa predpokladov zvíťazilo 6:2.

03. 12. 2015 09:51  |  Šport / Kolky
Najlepší svetový kolkár V. Zavarko (archív MKK)

Kolkársky sviatok

V sobotu 28. novembra sa v Piešťanoch uskutoční kolkársky sviatok. Extraligisti MKK totiž privítajú jedno z najlepších svetových družstiev ŽP Šport Podbrezová.

25. 11. 2015 15:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Všetky družstvá MKK svoje zápasy vyhrali

Výborný týždeň majú za sebou všetky družstvá Mestského kolkárskeho klubu Piešťany. Extraligisti MKK dokázali poraziť Sučany 5:3, béčko zdolalo Trenčín 6:2 a C-družstvo vyhralo v Zlatých Klasoch 4:2.

25. 11. 2015 12:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Začala sa mestská Domoss kolkárska liga

Najstaršou fungujúcou mestskou súťažou pre neregistrovaných športovcov v Piešťanoch je mestská kolkárska liga. Tá patrí v tomto športe medzi najstaršie mestské ligy na Slovensku, veď tento mesiac sa začal už jej 32. ročník. Aj v tomto roku sa liga hrá pod patronátom Domossu. Do súťaže sa prihlásilo deväť štvorčlenných družstiev a prvenstvo obhajujú hráči Povodia Váhu.

20. 11. 2015 10:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Prehra extraligových kolkárov s Vrútkami

Na programe deviateho kola extraligy mužov bol zápas tabuľkovo blízkych domácich hráčov Piešťan a hostí z Vrútok. Vzhľadom na domácu formu a výkony súpera na vonkajších dráhach bolo favoritom družstvo MKK. Ako to ale býva, papierové predpoklady nie vždy bývajú naplnené - Piešťany totiž prehrali 2:6.

19. 11. 2015 14:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Kolkári v Podbrezovej takmer prekvapili

V ôsmom kole kolkárskej extraligy cestovali kolkári MKK Piešťany na dráhy Podbrezovej na súboj s B-družstvom. Môže sa zdať podľa názvu, že „len” rezerva domácich, no účinkujú v nej aktuálni alebo bývalí reprezentanti Slovenska. Piešťanci si v zápase viedli dobre a takmer sa postarali o prekvapenie.

12. 11. 2015 13:00  |  Šport / Kolky
Šimon Dúbrava z MKK Piešťany. (archív MKK)

Extraligisti vyšli naprázdno, rezerva MKK excelovala

V siedmom kole kolkárskej extraligy cestovali hráči MKK Piešťany na východ Slovenska. Na dráhach Slavoja Veľký Šariš ich čakal ťažký súboj so štvrtým tímom tabuľky, v ktorom Piešťanci prehrali 1:7. Lepšie si počínala rezerva MKK, Sládkovičovo porazila jednoznačne 8:0.

29. 10. 2015 10:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Extraligoví kolkári vyhrali nad Trstenou

V šiestom kole kolkárskej extraligy čakal na MKK Piešťany súboj nováčikov proti ŠKK Trstená Starek. Perspektívne hosťujúce družstvo, ktorému sa na podobných dráhach, ako sú tie piešťanské, darí, prišlo s ambíciou bodovať. Piešťanci im to však nedovolili a vyhrali 5:3.

22. 10. 2015 13:00  |  Šport / Kolky
Články 31 - 40 z 143
GARGO
Regal Burger

Anketa